Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /nfsmnt/hosting1_1/9/d/9d19d1dd-d996-47ef-b39b-6f1b9a87ebde/ubytovanietale.sk/web/wp-includes/functions.php on line 3898
Golf v stredisku Gray Bear Tále – Ubytovanie Tále.sk

Golf v stredisku Gray Bear Tále

Golfové ihrisko Gray Bear Tále je od nášho apartmánu vzdialené 500 m. Gray Bear je prvé 18 jamkové majstrovské golfové ihrisko na Slovensku. Ihrisko bolo otvorené 8. augusta 2002. Unikátne je najmä kvôli krásnej prírodnej scenérii a originálnosti prostredia.

Scenéria horského údolia je bohatá na prírodné krásy. Jej prirodzenými dominantami sú korytá potokov, skalnaté balvany, mohutné jedle a smreky. Dizajn 6 296 m dlhého ihriska je však prehľadný a všetky jamky sú korektné i napriek tomu, že svojou náročnosťou vyžadujú skôr hráčsku pokoru a presnú hru železami.

Gray Bear je golfové ihrisko, kde sa využíva chôdza a odpaliská sú v malej vzdialenosti od grínov, ktoré svojrázne kopírujú terén. Typicky tvrdé hracie povrchy sú pokryté zmesou kostravy, ktorá kopíruje trávu akú je možné nájsť na ihriskách British Open v Škótsku.

Golfové ihrisko Gray Bear svoju vysokú profesionalitu potvrdilo i počas najprestížnejších golfových turnajov na Slovensku: Majstrovstiev Európy seniorov v kategórii Masters, EGA Challenge Trophy Boys v júli a auguste 2006 a Allianz Ladies Slovak Open 2010 a 2011.

Pre viac info navštívte oficiálnu stránku Golfového ihriska Gray Bear.

Gray Bear Tále - prvé majstrovské golfové ihrisko s 18 jamkami