Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /nfsmnt/hosting1_1/9/d/9d19d1dd-d996-47ef-b39b-6f1b9a87ebde/ubytovanietale.sk/web/wp-includes/functions.php on line 3898
Vybavenie apartmánu – Ubytovanie Tále.sk

Vybavenie apartmánu

Apartmán Tále je dvojizbový, vhodný na prenájom pre 4 osoby. Apartmán je riešený ako jedna spálňa a obývacia miestnosť spojená s plne vybavenou kuchyňou. Spálňa je vhodná pre 2 osoby a v obývacej miestnosti sa nachádza rozťahovacia sedacia súprava, ktorú je možné použiť ako prístelku pre ďalšie 2 osoby. V apartmáne sa nachádza aj detská postielka. V obývačke je umiestnená plazmová TV. Súčasťou apartmánu je kúpelňa s rohovou vaňou a sušičom na vlasy, toaleta. Samozrejmosťou sú pripravené čisté uteráky a posteľné prádlo pre každého návštevníka nášho apartmánu.

Vybavenie kuchyne tvorí chladnička, mraznička, mikrovlnná rúra, hriankovač, rýchlovarná kanvica, rádio a CD prehrávač. Apartmán taktiež ponúka veľkú terasu s výhľadom na les, odkladací priestor na lyže, bicykle a iné športové potreby. Parkovanie je bezproblémové, nakoľko súčasťou apartmánu sú dve parkovacie miesta – samostatné parkovacie miesto v garáži a ďalšie kryté parkovacie miesto vonku.

Upozornenia pre hostí: Apartmán je nefajčiarsky, k fajčeniu môže poslúžiť vonkajšia terasa. Zvieratá nie sú povolené. Prosíme Vás o rešpektovanie nočného kľudu po 22.00.