Vybavenie apartmánu

Apartmán Tále je dvojizbový, vhodný na prenájom pre 4 osoby. Apartmán je riešený ako jedna spálňa a obývacia miestnosť spojená s plne vybavenou kuchyňou. Spálňa je vhodná pre 2 osoby a v obývacej miestnosti sa nachádza rozťahovacia sedacia súprava, ktorú je možné použiť ako prístelku pre ďalšie 2 osoby. V apartmáne sa nachádza aj detská postielka. V obývačke je umiestnená plazmová TV. Súčasťou apartmánu je kúpelňa s rohovou vaňou a sušičom na vlasy, toaleta. Samozrejmosťou sú pripravené čisté uteráky a posteľné prádlo pre každého návštevníka nášho apartmánu.

Vybavenie kuchyne tvorí chladnička, mraznička, mikrovlnná rúra, hriankovač, rýchlovarná kanvica, rádio a CD prehrávač. Apartmán taktiež ponúka veľkú terasu s výhľadom na les, odkladací priestor na lyže, bicykle a iné športové potreby. Parkovanie je bezproblémové, nakoľko súčasťou apartmánu sú dve parkovacie miesta – samostatné parkovacie miesto v garáži a ďalšie kryté parkovacie miesto vonku.

Upozornenia pre hostí: Apartmán je nefajčiarsky, k fajčeniu môže poslúžiť vonkajšia terasa. Zvieratá nie sú povolené. Prosíme Vás o rešpektovanie nočného kľudu po 22.00.