Automobilový Auto signál booster 3g repeater UMTS 2100 Celulárnej Zosilňovač USB Nabíjačka Mount Držiak auta Držiak držiak na Mobilný telefón

€50.32


Drahý Priateľ,príjemné kam našej predajni,veľa šťastia vám!

1. Všetky výrobok v našom obchode s dobrou kvalitou, s QC Skontrolovať Pred Sme loď, a bežne na sklade .Mix objednávka je vítaný v našom obchode.

2. Objednávky nad 300 dolárov Pre Väčšinu krajiny (Západné Europ,Ázia,Severná Amerika), sme sa loď, DHL alebo Fedex EMS zadarmo.(Niektoré vzdialenej Plochy nie je súčasťou balenia)

3. Veľkoobchod Spotrebiteľa Pls kontaktujte nás Pre Viac informácií pred vykonaním platby, Budeme odpoveď a pomoc u do 24 hodín.

Popis:

Signál booster je určený pre auto a vozidla,signál booster pomáha užívateľom znížiť klesol hovory, zvýšenie rýchlosti prenosu dát v slabého signálu oblastiach a pochádzajú hovorov od tých, obávaný "mŕtvych miest" zvýšením akéhokoľvek telefónu výstupný výkon vysielačov, vedenie užívateľa viac spoľahlivo pripojené. Postavený do držiaka je bi-directional Signál Booster, ktorý zosilňuje signál z vysielačov. Signál booster je ideálne pre hands-free operácie, keď sa používa s headsetom alebo zariadenia Bluetooth.

Podporuje 3G WCDMA, UMTS2100MHz a akékoľvek bezdrôtové operátor vo frekvenčnom rozsahu 1920~ 1990MHz a 2110 ~ 2180MHz.

Vybavený 3,5 metrov 3dB Omi-smerový Vonkajšie Antény a Smerový izbovou anténou, stačí zapojiť a používať, nie je potrebné používať ďalšie príslušenstvo.

Smerový izbovou anténou je postavená-v kolíske, môžete si vziať si telefón v ruke, alebo dať do kolísky pri prijímaní telefonického hovoru.

Ako to funguje:

S telefónom v kolíske a pri používaní bezdrôtovej Bluetooth headset alebo handsfree zariadenie, vonkajšej Antény zhromažďuje vysielač signálu a posiela ho prostredníctvom kábla na signál booster. Signál je potom vyvolajú booster a poslal ich do telefónu.

Keď telefón prenáša, signál je zdvihol bezdrôtovo a posilnené o booster a prenášajú späť do vysielača cez vonkajšiu anténu.

Funkcie:

Pracuje s 3G WCDMA 2100MHz mobil poskytovateľov služieb.

Nastaviteľné ramená, aby sa zmestili väčšina telefónov.

Zvyšuje signál z vysielačov.

Podporuje obe hlasu a údajov 3G.

Až 5-bar krytie v signál slabý oblastiach.

Inštaluje jednoducho v každom vozidle.

Špecifikácie:

Frekvenčný rozsah: Uplink 1920~ 1990MHz Zostupný 2110 ~ 2180MHz

Zisk (dB): Uplink Gp≥40 Zostupný Gp≥40

Export Výkon (Po): ≥20dBm

Prejsť Kapela Zvlnenie: ≤3dB

I/O Impedancia: 50Ω/N konektor

Šumové číslo: ≤4dB

Prenos Delay: ≤0.5 µs

Teplota okolia: -10 o C ~ 60 o C

Napájanie: DC12 ~ 24V

Spoľahlivosť: Na GB6993-86 štandard

Elektromagnetická Kompatibilita: Na ETS300 694-4 štandard

Funkcia: a) Napájanie LED označenie

Veľkosť balenia: 19 * 15.2 * 5.6 cm / 7.5 * 6 * 2.2 v

Hmotnosť balenia: 287 g / 10.1 oz

Zoznam Balíkov:

1 * Intenzita Booster

1 * USB Nabíjačka do Auta, Adaptér

1 * Vonkajšej Antény s priemerom 3,5 m Kábel

1 * USB Kábel

2 * Veľké Rozmery Kolísky Rameno

2 * Stredná Veľkosť Kolísky Rameno

2 * Malé Rozmery Kolísky Rameno

1 * Upevnenie Na Stenu

1 * Anglický Manuál

3G 2100MHz, GSM, WCDMA Celulárnej Mobil Signál Booster Auto Telefónneho Signálu Zosilňovač LED Indikátor Napájania USB Nabíjačka Mount Držiak

Spätná väzba:

Milí kupujúci, vážime si vášho podnikania, ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu a miera podrobnosti transakcie (Podrobné Hodnotenia Predajcu) s "IDEÁLNY 5 HVIEZD". Vaše uznanie nám pomôžu zlepšiť naše služby.

Pošlite nám e-mail pred odchodom akékoľvek 1 alebo 2 hodnotenia, negatívna spätná väzba, a budeme robiť naše úsilie na vyriešenie problémov. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém.

Kontaktujte nás:

Akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás.

Budeme odpovedať váš e-mail alebo správu do 24 hodín.(Pondelok-Sobota)

E-maily nebudú zodpovedané, v nedeľu alebo sviatky.

Štítky: ethernet 220v repeater, line test, anténa loptičku vňaťou, mi wifi opakovač ethernet, tenda repeater ethernet, 4g 800 zosilňovač, wifi extender ethernet, 800 zosilňovač, wifi opakovač ethernet uk, 4g anténa.


( 1 Hodnotenie )

Počet