3 V 2-Out Kábel Toslink Prepínač Splitter SPDIF/TOSLINK Optický Zvukový 3x2 Switcher SPDIF Splitter S IR Diaľkové Ovládanie 2019 Nové

€8.77


3 V 2-Out Kábel Toslink Prepínač Splitter SPDIF/TOSLINK Optický Zvukový 3x2 Switcher SPDIF Splitter S IR Diaľkové Ovládanie

Popis:

Toto 3 v 2 z Toslink digitálny optický audio prepínač splitter môžete nechať používateľom pripojiť sa 3 digitálny optický Toslink zdrojov prepnúť do 2 optický Toslink (SPDIF) vstupu na zvukovej bar, optický vysielač bluetooth na sametime. Naše zariadenia ponúkajú riešenia pre hluk, bezpečnosť a vesmír obavy, data center, ovládací, informácie distribúcia, konferenčná miestnosť, prezentácie, školské a firemné školenia prostredia.

Funkcie:

1. Tri spôsob, ako z optických vlákien signály prepnúť na dve skupiny SPDIF / TosLink signál prijímajúceho zariadenia.

2. Používa optickým káblom strata menej ako 0,2 Db/m, Výstup vzdialenosť až 25m.

3. Podpora poslednom čase funkčného stavu pamäti aj po vypnutí napájania.

4. Over-voltage protection môže zabrániť škodu spôsobenú pripojením bezkonkurenčné napájací adaptér na počítači.

5. Vstupné ovládanie je možné cez IR diaľkové ovládanie a tiež môže priamo stlačte tlačidlo.

6. S LED indikácia, Plug and play, Bez straty kvality.

7. Formát zvuku podpora : LPCM2.0 / DTS / Dolby-AC3.

Specitications:

Názov Položky: Toslink 3 2 Výstup Digitálny Optický Audio Splitter

Podpora Audio Formát: LPCM2.0 / DTS / Dolby-AC3

Vrchol Vlnová dĺžka: 650nm

Max Prenosová Rýchlosť: 16Mbps

Výstup Kábla Vzdialenosť: ≤25m (pomocou optického kábla strata menej ako 0,2 Db/m)

Maximálny prevádzkový prúd: 100mA

Rozsah prevádzkovej teploty: 0 ° C ~ + 40 ° C

Rozsah prevádzkovej vlhkosti: 5%~90% RH (bez kondenzácie)

Rozmer (L x W x H): 108 x 65 x 24mm / 4.25 x 2.56 x 0.94

Položka Hmotnosť: 173g

Musíte mať vlastné DC5V / 1A napájanie.

Zoznam Balíkov:

1 x 3 V 2 Z Optický Splitter

1 x 2 m kábel Toslink (Optický kábel)

1 x DC USB nabíjací Kábel

1 x Manuálna Prevádzka

1. DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie) 2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie. 3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu. 4. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely. 5. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin. 6. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! 7. Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie. 1. 12 mesiacov Výrobcu obmedzená Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí). Príslušenstvo sa dodáva s 3-mesačná záruka. 2. Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa do záručnej doby (a v pôvodnom obale, ak je to možné). Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky. NIE SME OPRAVIŤ ALEBO VYMENIŤ POLOŽKY S UPLYNUTOU PLATNOSŤOU ZÁRUKY.

Štítky: dac spdif, dac, usb, audio prepínač, toslink cabl, sata, usb, toslink, digitálny optický port, dac, usb 3 prepínač 4, ič port usb.


( 0 Hodnotenie )

Počet