Akvarijné Dekorácie Umelé akvárium Ornament Príslušenstvo Silikónové Coral Rastliny 5colors pod vodou Vodné Krajiny

€3.60


Akvarijné Dekorácie Umelé akvárium Ornament Príslušenstvo Silikónové Coral Rastliny 5colors pod vodou Vodné Šírku 1) Špecifikácia Produktu: Položka: Zbrusu Nové Akvárium Nádrž Waterscape Dekorácia Umelé Coral Materiál: Silikón s fluorescenčné Veľkosť: 13.5x11x4cm Farba: Červená, Zelená, Biela, Oranžová, Modrá 2) Vlastnosti Produktu: Veľmi Jednoduché, aby partner s akýmkoľvek akvárium tank - veľmi dobré waterscape dekorácie Vytvoriť prirodzené životné prostredie pre ryby Vhodný pre sladkovodné a morské vody Žiarivkové svetlo pod led osvetlenie akvária - krásne 3) Fotografie Produktov: 4) Balík, vrátane: 1pc Akvárium Waterscape Dekorácie Coral Rastlín 5) Služby: Pôvodné Globálnych Noriem a Vysokú Úroveň Kvality v našom Obchode udržať vysokú výkonnosť & vynikajúci výrobok viesť trhu Všetky otázku ak ste si budú zodpovedané v rámci teda 12-Všetky podrobnosti budú dokonale zabezpečená pred odoslaním skontrolujte, či váš čas a vaše potreby bude zaručená Štandardné Výrobcu 12months Záruky s Full-život bez Opravy pokyny budú spracované v rámci 4days naše vysoko efektívny spôsob dopravy sa snažíme v našich silách, aby dodávať čo najlepšie produkty a najlepšie služby. Preto, vaše pripomienky a váš návrh znamená všetko, čo pre nás Zákazníkov je na prvom mieste v našej mysli. Sme servis s srdcia. Ak všetky z nás sú dobré, majte prosím na pamäti, ak chcete pridať, a postupujte podľa našich uložiť do svojho zoznamu & nezabudnite nám dať 5stars. Náš obchod vždy má pre teba prekvapenie : )

6) O Nás: Sme spoločnosť, ktorá má pracovný tím pre vás v danom riadku poľa. Od roku 2008 sme začali podnikanie zahraničných medzinárodnej úrovni, so hľadanie kanálov ak chcete spustiť podniku pre trvalé veľmi dlho. Deje s bohatými skúsenosťami, "Customer First" nikdy sa zmenilo v našej mysli, a teraz sme tu a my žijú okolo vás.

NeverElse nikdy nemôže byť iný, ale chce byť unikátne špeciálne TOP1. A tie sú rovnaké.

Prajeme vám majú radi nakupovanie - Najlepšie Priania od Maggie Emily

Štítky: akvárium coral dekor, coral živice, umelé koralové, coral biela, coral dekor, guľôčky koralové, coral obrázok, coral red, akvárium koralové, dekor akvárium.


( 0 Hodnotenie )

Počet