Xiao Soocare Socas X3 elektrická kefka hlavy

€18.52


Aby zub chistics byť rýchla a efektívna, odporúčame vám použiť Xiao ultrazvukové elektrické kefy. Pomôžu odstrániť zubný plak a predchádzať ochoreniam zubov a ďasien. Pre pohodlné použitie štetca, odporúčame nákup súbor vymeniteľné trysky, ktoré sú nainštalované v prípade príslušenstvo. Sú vyrobené v súlade s dizajn značky z rovnakého materiálu a sú najvhodnejšie na soocas/soocare modely (X3 Série). Tieto sú kefy s jedinečnou 3D dizajn, ktorý sa prispôsobí tvaru a polohy zubov.

Dvojité miesto štetiny

Tento model používa vysoko kvalitné mäkké štetiny vyrobené spoločnosťou DuPont (USA). Vďaka vysokej hustote výsadby, starostlivé odstránenie potravinové zvyšky, plaku a zároveň jemnú masáž ďasien sa vykonáva. Takže sa môžete vyhnúť ich krvácanie, a smalt sám, kým to bude pekne vyčistené, bez škrabancov a opotrebenia.

Aseptické balenie

Trysiek boli certifikované v FDA organizácie. Pred balenie v obaloch sú sterilizované intenzívne UV žiarenie. Zapečatené balenie bude mať kompletný sterility počas prepravy a skladovania.

Pohodlné používanie

Veľkosť a štruktúra štetiny zaistia bezpečnosť čistenie a dať len pohodlné pocity. Aj keď si zuby s citlivou smalt, môžete bezpečne používať štetec, bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov. Kolo hlavy, je pohodlne umiestnené v ústach, môžete jednoducho otočiť, dôkladne vyčistiť zuby zo všetkých strán, ako aj medzi.

Dvojité auta

V sade nájdete dve trysky na raz, preto istý čas ste sa zbaviť vyhľadávanie vhodných hlavy v prípade potreby nahradenie. Moderné zubári odporúčajú nepoužívať jeden štetec viac ako 2-3 mesiace. Preto, ak budete postupovať podľa ich rady, súprava je dosť pre takmer pol roka každodenné použitie.

Štítky: zubná kefka xiao, soocare soocas x3, oclean pro x, t100 kefka, oclean jeden, mijia t100, mijia, drôt xiao soocas, x3u, pôvodný xiao soocas.


( 1 Hodnotenie )

Počet