Matematické Poznatky Klasifikácia Začiatku Učiť Zodpovedajúce Deti Montessori Skoro Vzdelávacie Učiť Hračka Drevené Kognitívne Zodpovedajúce

€15.48


manuálu:

Znalosť klasifikácia okno pozostávajúce z ôsmich kategóriách: čísla, tvary, ovocie, zelenina, zvieratá, dopravné prostriedky, oblečenie a denné potreby. Cez 80 obrázkov a Čínština a angličtina kontrast vzdelávania, dieťa môže plne uplatniť dieťa pamäti a učiť sa kognitívne body of knowledge. Na základe poznania, dieťa môže rozvíjať klasifikácia schopnosť, integrovať a spracovanie získaných poznatkov. V procese hrá, je jednoduché pre dieťa pochopiť, klasifikáciu a naučiť sa zaradiť dieťa môže použiť vzor na veľké karty, aby príslušné klasifikácie do rôznych malých políčok, zlepšiť kognitívne schopnosti a komplexné koordinačné schopnosti mozgu. Kultivovať pozorovacie schopnosti a výkon hand-eye koordináciou.

Štítky: šampión ligy, magnet montessori, badminton raketa, montessori detí v prvých box, basketbal karty, montessori vzdelávacích drevené hračky poznávania, rodina zápas oblečenie, pexeso, tcg, deti montessori vzdelávania v ranom veku.


( 1 Hodnotenie )

Počet