60 mm z Nehrdzavejúcej Ocele Rotačné Koleso Fréza pre Patchwork Šitie Textílie Prešívanie Kožené Ploché Gumové pásky Kolo Sporák Rezanie Plavidlá

€10.81


Veľkosť produktu: 200*60 mm Kotúč priemer: 60 mm Materiál: Čepeľ SK-9, high-pevnosť kompozitných materiálov pre rukoväť Funkcie: 1. Multifunkčné: Patentovaný krytu koľajnice, určené na prácu s bežnými multi-funkčné rezacie pravítka na trh fungovať ako produkt, krytu koľajnice. Nováčikovia sa môžu rezať bez odchýlky, a môžu byť odstránené bez použitia krytu koľajnice. 2. Uložiť úsilie o 30% menej úsilia Každý kilogram tlak môže byť premenený na rezné sily až 20 Newtonov, zatiaľ čo vysoko kvalitné 45mm, sporák na trhu môže produkovať iba cutting force 14 Newtonov. 3. Životnosť: 50% dlhšiu životnosť Pomocou sks-9 kotúč na rezanie, kontinuálne rezanie 4500 párov gumičky stieračov môže ešte znížiť dvojité gumičky ploché normálne. Vziať gumička s dĺžkou 15 cm ako príklad. Za každých 4000 párov gumičky vystrihnúť, 45mm, sporák potreby zmeniť dve čepele. Počas procesu rezania kotúč musí otočiť 8488 otáčok. VS Qice sporák stačí otočiť 6300 otáčok. Nie je potrebné zmeniť čepeľ v celom procese. 4. Úspora času: počet závitov sa znižuje o 30%, a rezanie je rýchlejšie. Veľké rezné oblasti a vyššiu účinnosť. 5. Anti-slip: patentovaný dizajn má celkový non-slip zapuzdrenie liečby, ktorá je vhodný pre vysoko-intenzita a rozsiahle práce v továrňach. 6. Vysoká pevnosť, je vyrobené z vysokopevnostnej kompozitných materiálov s vynaliezavosť. Detaily produktu: Čepeľ bezpečnostné zariadenie dizajn, vám použiť bezpečnejšie a istejšie je vhodný pre veľké plochy rezanie látky, bavlna, koža, papier a rôzne mäkké materiály. Ostrie na kolieska frézy sú spotrebný materiál, a ich životnosť sa bude líšiť v závislosti na osobné použitie návyky a rezanie rohože. Kolieska fréza je vybavená bezpečnostným zámkom tlačidlo. Prosím, zámok zámok tlačidlo, keď nie v použitie (keep kotúč v) na zaistenie bezpečnosti . Tento valec fréza je vyrobený v Taiwane, ale kvalita a dizajn nie sú horší dovážané výrobky. Na rezné sily je veľmi stabilný, a to najmä pre hrubšie položky. Valec sa otáča hladko, bez triašky. Predtým, predávajúci tiež použiť importované značkové kolieskové rezačky (často čepeľ je tras alebo prilepené), a pretože spotrebný materiál sú drahé, predajcovia často rez kože, takže spotrebný materiál majú krátky život. Po použití tejto navi fréza, to nie je len plynulý a jednoduché použitie, ale tiež šetrí náklady na spotrebný materiál, takže odporúčam ho všetkým , lacné a ľahko použiteľný nástroj, pozývame vás prežiť spolu. Tento handričkou rezací nôž je tak jednoduché na použitie ako tých, ktorí sú zvyknutí pomocou ľavej strane! Poznámky: 1. Prosím povolený, 1-3mm rozdiely vzhľadom na ručné meranie, ďakujeme za pochopenie! 2. V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, prosím, na vedomie, že obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky.

Štítky: kompas fréza, fréza rukavice, malé rotačné frézy čepele, patchwork nástroj, kruhová fréza pre textílie, kai rotačné frézy, stoličky patchworks, ryby plier, textílie patchwork, príslušenstvo patchwork.


( 1 Hodnotenie )

Počet