Laboratórium Elektroniky Základy

€30.95


Čo je Laboratóriu?

Prístrojová doska

Na základe všetkých prevedeniach. Všetky elektronické komponenty, ktoré sú nainštalované na palube. Konektory sú pripojené na svorky elektronické komponenty. Konektory sú navzájom prepojené pomocou vodičov z auta. Každý konektor je očíslované. Vodičov môže byť vložené a odstránené toľkokrát, koľkokrát je to potrebné.

Zloženie

Stavebnica obsahuje 40 elektronických komponentov. Toto je mikroobvod, odpory, kondenzátory, tranzistory, Diódy, mikrofón, reproduktor, a bzučiak, atď. Okrem toho sada obsahuje spojovacie vodiče, batérie, a čidlo pôdnej vlhkosti.

Knihy

Najdôležitejšou súčasťou súboru je farebné knihy 86 stránky. Na otázky o tom, aký elektrický prúd je, ako kondenzátor, mikrofón, reproduktor, tranzistor, atď., sú podrobne opísané. Kniha opisuje 37 elektronických obvodov. Každý okruh má popis princíp činnosti, obvod, schéma, tabuľka, v spojení a zapojenia.

Žiadne spájkovanie a bezpečné!

Nastaviť "Laboratórium. Základy elektroniky "nevyžaduje spájkovanie. Všetky vzory sú zmontované pripojenie konektorov s vodičmi bez spájkovania. Na výkon všetkých zariadení, 9-voltovú Krone batérie sa používa, takže kit je absolútne bezpečný. Počas práce s kit, diely nie sú stratené a žiadny neporiadok je vytvorený na stole.

Školenia

Hlavným účelom elektronické stavebnice je "Laboratórium. Základy elektroniky "- je učiť základy elektroniky. Kniha obsahuje referenčný materiál, farebne označené, odpor tabuľky, keramický kondenzátor kódovanie tabuľky, opis princípu označenie SMD rezistory a kondenzátory. Súbor môže slúžiť ako výborný darček pre dieťa. Set je zabalený v pestrej kartónovej krabici. Všetky investície do poľa sú bezpečne upevnené vo vnútri.

Pre koho?

Pre všetkých! Elektronické vzdelávacie set "Laboratórium. Základy Elektroniky "je určený pre deti od veku 8 rokov, školákov, študentov a všetkých, ktorí sa zaujímajú o elektroniky. Pre každého, kto chce pochopiť, ako modernej elektroniky funguje. Súbor sa vám otvoria dvere do fascinujúceho sveta rádio inžinierstvo.

Stavby

1. Najjednoduchšie elektrického obvodu 2. Polarita indikátor 3. Postupné začlenenie Led 4. Paralelné LED pripojenie 5. Postupné zapojenie rezistorov 6. Paralelné odpory 7. Oboznámenie sa s kondenzátorom 8. Séria Kondenzátory 9. Paralelné pripojenie kondenzátorov 10. Telegraf kľúč 11. Stmievač 12. Oboznámenie sa s tranzistor 13. Alarm 14. Časovač 15. Polícia flasher 16. Zvukový generátor, 17. Husle 18. Elektronické 5 19. Blikajúce číslo 20. Automatické čítanie 21. Zvuk detektor 22. Blikajúce svetlá 23. Nálete 24. Simulátor motora a horn zvuky 25. Jeden Vibrátor 26. Zosilňovače zvuku 27. Schmitt spúšť 28. Svetla detektor 29. Kvet Zavlažovanie Indikátor 30. Maják na NE555 mikroobvod 31. Level crossing 32. Gerulated maják 33. Horn na NE555 mikroobvod 34. Theremin 35. Elektronické husle 36. Kto je rýchlejší 37. RS-tranzistor spúšť

Štítky: pozitrón, dizajn obce, dizajn nádrž, awm, dizajn trezor, design motora, cadfi, lego mini set, legolin, BAZUKA.


( 2 Hodnotenie )

Počet