Veľa 100ks Micro USB Samica na USB 3.1 Typ C Muž Adaptér, Dátový Konektor Nabíjania Kábel Converter pre Macbook Nexus Samsung

€8.06


Detail: USB 3.1 Typu C Konektor. Kompatibilné s:nový MacBook, ChromeBook Pixel, Nexus 5X 6P, Nexus 6P, Nokia N1 Tablet, OnePlus dvoch do počítača alebo USB nabíjačky pre nabíjanie, Synchronizáciu Údajov. Reverzibilné Dizajn: Menší, inteligentnejší a pohodlnejšie Low-profile konektor s reverzibilné dizajn zjednodušuje pripojenie, Pripojte a odpojte ľahko, bez kontroly pre konektor orientácia na Vysoko-kvalitných materiálov, aby bola zabezpečená spoľahlivosť a poskytnúť superspeed nabíjanie. Nový Typ-C konektor zaručujú maximálny prúd 3A prenosu. Rýchle nabíjanie. Farba: Čierna alebo Biela (prosím vyberte, akú farbu chcete) package: 100x adaptér dodacia lehota Tipy: Všetky balík zaslaný doporučene. s sledovacie číslo môže nasledovať package statu. to je bezpečnosť bezpečné nákladné. Dodacia lehota je cca 20--50 dní. Ako dôsledok rôznych krajín politiky a poveternostných a iných dôvodov. odoslané na rôzne krajiny ,dodacia lehota bude iný. Má nejaké otázky. prosím, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom ali správy. ďakujeme! Spätná väzba: Opustiť záporná spätná väzba sa nemôže vyriešiť problém. Existuje mnoho, viac pozitívne spôsoby, ako fáza o dobrú komunikáciu Prosím, odoslaná správa sa k nám cez www.ubytovanietale.sk. budeme sa snažiť nás najlepšie vyriešiť váš problém. ďakujeme! O Daní: Budeme snažiť v našich silách, aby službu. Pretože vlastné pravidlá sa líšia v každej krajine, clá a spotrebné dane nie sú naša zodpovednosť a sme nie je kvalifikovaný, aby odpovedal na otázky na túto tému. Prosím, výskumu vašej krajine tarify a dovoz spotrebných daní pred nákupom..

Štítky: vaio konektor, samsung prepínač, sr2ez, alarm batéria konektor, tlačidlo tactil, tlačidlo micro switch, squier, konektor antény plastové, napájací konektor plug série, micro zatlačte prepínač.


( 2 Hodnotenie )

Počet