Nový 4 Oblastiach Vyhrievaná Vesta Bunda USB Mužov Zimné Elektrické Vyhrievané Sleevless Bunda Vonkajšie Rybolovu, Poľovníctvo Vestu Turistika Vesta

€7.50


4 Oblastiach Vyhrievaná Vesta Bunda USB Mužov Zimné Elektrická Vyhrievaná Bunda Vonkajšie Rybolovu, Poľovníctvo Vestu Turistika Vesta Funkcie: *1. Carbon fiber ohrevu drôtu, rýchle nahrievanie rýchlosť, vysoká teplotná odolnosť, odolnosť proti korózii, rýchle vedenie tepla. *2. Vodotesné a odolné proti poškriabaniu textílie, oderu odolné a trvanlivé, a je možné prať v práčke bez strachu, vietor a dážď. *3. Použitie USB universal interface, s cieľom zabezpečiť najlepšie kúrenie efekt, je potrebné zabezpečiť používanie 5V/2A výstup mobilný výkon. *4. Hrubé vnútorné obloženie, silný pocit priedušnosti a teplo udržanie výkonnosti, pohodlné a jemné, mäkké a hladký pocit, teplé a komfortné na nosenie. *5. Napájanie rozhranie používa izolačné a vodotesné liečbu, nie je potrebné rozoberať, ručné umývanie, pranie v práčke môže byť vykonané. Špecifikácia: Materiál: polyester vlákien, Farba: čierna, modrá, kamufláž (ako je uvedené) Veľkosť: S/M/L/XL/2XL/3XL/4XL/5XL/6XL Teplota: 25℃-35℃-45℃, Kúrenie plocha: späť*1, krku*1, brucha*2 Napájanie: USB napájanie (power bank) Hmotnosť: 6XL o 450 g Poznámka: Prosíme, aby sa mobilné energetické pred praním, to môže byť stroj umyté alebo umyť ruky, prosím, nenechajte vyžmýkajte ju o ruku! Obsah balenia: Kúrenie vesta * 1 (bez napájania) Poznámka : 1. Všetky obrázky sú profesionálne farebne odlíšené, ale vzhľadom na rozdiel v okolitého svetla a zobrazenie nastavenia zariadenia, môžu byť niektoré odchýlky medzi obrázkami na vás vidieť a položky seba. Vezmite prosím na vedomie, že. 2. Údaje je ručne merané, môžu byť niektoré odchýlky, ale to nemá vplyv na použitie.

Štítky: muži vesta zimná, zimné jakcet mužov, bunda kožušiny mužov zime, teplé vyhrievaná vesta, Vesta, žil vyhrievaná vesta, najteplejšie zimné bundy mužov, potápanie vyhrievaná vesta, muž vesta, bunda mužov bez rukávov.


( 0 Hodnotenie )

Počet