JSI dámske Topánky Námestie Päty Originálne Kožené Pracky Dámy Bytov Pevné Plytké Námestie Päty Jar Jeseň Fashion Ženy Obuvi jo340

€53.91


Všestranný obuvi: môžete nosiť džínsy, ležérne nohavice, sukne, atď.

JSI dámske Topánky Námestie Päty Originálne Kožené Pracky Dámy Bytov Pevné Plytké Námestie Päty Jar Jeseň Fashion Ženy Obuvi jo340

1.Upozorňujeme, že veľkosť chyba bude 1-3mm, pretože ručne.ak vaše nohy sú úzke a tenké,prosím, zvoľte menšiu veľkosť, jeden ako zvyčajne, veľkosť,; ak vaše nohy sú tuku a široký,prosím, vybrať si väčšiu veľkosť jedného, než je obvyklé. 2.Naša veľkosť je štandardná veľkosť,prosím, zvoľte svoj normálnej veľkosti.ak máte akékoľvek veľkosť problém,Prosím, kontaktujte ma pred objednávke.

Horná je vyrobené z pravej kože, kvalitné a trvanlivé.

Vo vnútri tejto obuvi je vyrobený z mikrovlákna, ktoré je hladké a mäkké.A to je pohodlné na nosenie.

Výška podpätku je vhodný pre jednoduché prechádzky, a päty je navrhnutý tak, aby päty silnejší

Upozornenie 1.Ako v procese tvorby naša obuv je lepidlo, Tam bude trochu lepidla na topánky,Budeme sa snažiť v našich silách, aby sa zabránilo,ale môže to nebolo 100% vyhnúť,venujte Prosím pozornosť. 2.Trochu závit na topánky je bežným javom,najmä pre topánky.Nebude to mať vplyv na kvalitu .Ak si mysli, že veľmi veľa,prosím, dvojité myslíte, že pred uskutočnením objednávky. 3.Budeme kontrolovať veľkosť starostlivo pre vás po vašej objednávke.Ale ako veľkosť je založené na rôzne nohy, tvar,šírku a dĺžku.Je veľmi ťažké pre nás zárukou veľkosť bude 100% fit.Musíte na seba vziať riziko,Vďaka. Vážený Zákazník, Na topánky,je veľmi ťažké zaručiť kvalitu lacné topánky. Preto verím, že všetci budú chcieť kúpiť pár vysoko kvalitné topánky za správnu cenu, ktorá nie je len pridáva lesk na vaše módne, ale tiež nosia dlhšie a nie je ľahké poškodenie. JSI môže splniť vaše potreby veľmi dobre. Všetky spolu, náš obchod bol spáchaný na vytvorenie vysoko kvalitné dámske topánky, majú širokú škálu topánky, rôzne vlastnosti. Či materiál, obuv alebo životnosť topánky, je dobrá zaručiť. Verím, že tam bude pár topánok uspokojiť vás. Príďte a kúpiť im rýchlo. JSI nebude vám nadol.

Štítky: očká 10 stlačte, viečka passat b7, dart board dabul, očko držiak ocele, dart poplatok oppo, očká námorných, šaty sako nízka, očká krúžky 15, očká najrôznejších.


( 1 Hodnotenie )

Počet