Svadobné Vitajte Odtlačkový - Personalizované Páry Mená A Dátumy-Zrkadlo Odtlačkový-Svadobné Sprcha Zrkadlo Vinyl Odtlačkový WD41

€5.55


Špecifikácie:

100% zbrusu nový a vysoko kvalitné Hotové Veľkosť: 42x25cm/57x35cm/69x42cm Materiál:PVC Vinyl na Stenu-Nálepky na Mieru C o l o r :Ak sa vám páči, iná farba, prosím, vyberte si z tabuľku farieb a zanechajte nám farba alebo farba číslo. Napríklad:2# Vlastnú Veľkosť:Ak budete potrebovať ďalšie veľkosť, prosím, napíšte nám, radi vám prispôsobiť prepojenie. Package: 1xSticker,1xTransfer film,1xinstruction na použitie.

Jednoduché použitie : Vybrať hladký, čistý a suchý povrch. Kôra samolepku zo súvahy po jednom. Poloha lepidlo na rovine povrchu bez stlačením nich, tak, že to umožňuje možnosť odvolať ich a premiestniť znova. Ak výsledok je uspokojivý pre vás, držať pevne na povrch stlačením vzduchové bubliny von.

Štítky: vlastné nálepky vinyl, vlastné panel, nevesta vinyl, Príjemné kam, vinyl svadbu, zrkadlo svadbu, nálepku st, stojan svadbu, svadobné menu, odtlačkový svadbu.


( 1 Hodnotenie )

Počet