Dieťa Zábal Baby Carrier Carrier Prírodnej Bavlny Dieťa Dojčenie Klokan Ergonomické Baby Šatka Baby Držiteľ Novorodenca Batoľa

€24.08


Špecifikácie

●100% Bavlna ●0-36 mesiacov ●Až do 20 kg ●Priedušná ●Stroj umývateľný

Záruka Spokojnosti

●Vysoká Kvalita Zaručená ●Sledovať a prepravy Poistený ●bez návratu alebo vrátenie dane, ak tam je nejaký problém s produktom .

Rozšírené lepenie skúsenosti

Táto detská šatka umožňuje vykonávať svoje novonarodené v rovnakej polohe majú predpokladať, že v maternici, takže je ľahké pre vás tešiť očný kontakt dlhopisov s vaše nové zväzok radosť.

Skryté Úložné Vrecko

Sling má malé vrecko, si môžete dať vreckovku, mobilné telefóny a iné drobné veci.

Zobraziť Podrobnosti

Ergonomické a Bezpečnostné Dizajn .Cuby Baby Ring Sling, Perfektný Baby nosiče od Novorodenca Toddle

Inštrukcie

Jednoduché Kroky, Začíname

Zabezpečenie Kvality

Našim princípom je: kvalita je náš život, mali by sme pochopiť, pevne, aby sa zákazníci cítili bezpečne a zbavený, aby použitie našich výrobkov.

Funkcie

●100% Bavlna ●Dovezené ●Odolné Hmotnosť Baby Šatka:Určené na prepravu detí, ktorí sú od 0 do 36 mesiacov staré, s hmotnosťou nie viac ako 44 libier. ●Päť Rôznych Účtovná Pozície: Vrátane dvoch dokonalé a pohodlné pre dojčenie. Cuby je dieťa dopravcu umožňuje vykonávať vaše dieťa v rovnakej pozícii sa používa v maternici, dáva vaše dieťa známe, pocit bezpečnosti a robí to pre vás ľahké, aby si očný kontakt dlhopisov s vaše nové zväzok radosť. ●Premium Bavlna: dieťa dopravcu Cuby je vyrobená zo 100% vysoko kvalitnej bavlny. Je mäkká, koži-priateľský a priedušná. ●Jedna Veľkosť pre Všetkých a Úplne Nastaviteľné: Rýchle nastavenie a môže byť upravená tak, aby sa zmestili rôzne veľkosti tela a pozície v sekundách. ●Rodičia Cítia Menej Snažil Alebo Bolesť:rameno má polstrovanie pre väčšie pohodlie,nebudete cítiť sa snažil alebo bolesti, aj vykonávať na dlhú dobu,uistite sa, že obidve praku a polstrovanie sú odpočíva na rameno alebo na odpočinok mierne na vrch hornej končatiny, ale nikdy na vašom krku, ako to bude veľmi nepríjemné.

Viac milovať

Prosím clik obrázok, ktorý chcete zobraziť viac

Štítky: dieťa strane dopravcu pás stolice, velo detská sedačka, klokan mi, dopravca mi, dieťa dopravcu klokan, dieťa dieťa dopravcu šatka, dievča batoľa, babi dopravcu, joyetech t80, dieťa dopravcu novorodenca šatka.


( 3 Hodnotenie )

Počet