Pre iPad Pro 11 Prípade (2020) SUPCASE UB Pro Podporu Apple Ceruzka Nabíjanie pomocou Zabudovaného vo Full Screen Protector-Telo Robustný Kryt

€23.18


SUPCASE Pre iPad Pro 11 Prípade (2020 Uvoľnenie) UB Pro Podporu Apple Ceruzka Nabíjania

s Vstavaný Chránič Obrazovky Full-Telo Robustný Kryt

Popis Výrobku >>>

Unicorn Chrobák Pro Pre iPad Pro 11 palcový (2020)

V UB Pro poskytuje spoľahlivé a robustné ochranu pre váš Apple iPad Pro. Postavená v dvoch častiach, tento prípad funkcie predné ochranné kus s vyvýšenými okrajmi, aby sa vaše iPad displej nahor mimo povrchov a späť kus, ktorý je vyrobený z oboch tlmenie nárazov a pevný TPU, drop-odolný Polykarbonát materiálov. Okrem toho UB Pro obsahuje integrovaný stojan, ktoré vysunie pre pohodlné sledovanie videa, doma alebo na cestách!

(POZNÁMKA: LEN PODPORA APPLE CERUZKA 2. Generácie, A APPLE CERUZKA NIE JE SÚČASŤOU balenia)

Funkcie >>>

Určené pre iPad Pro 11 Palcový 2020.

Jedinečný dizajn podporuje Apple Ceruzka 2 magnetickej príloh, ako aj bezdrôtové nabíjanie schopnosti.

Shock-resistant, multi-vrstvený prípade s PC s tvrdou škrupinou a pružného TPU poskytuje ochranu proti náhodnému kvapky, hrbole a vplyv.

Vstavaný chránič obrazovky zabraňuje poškriabaniu bez kompromisov citlivosť a funkčné pop out stojan umožňuje Ľahký prístup na vaše obľúbené relácie, filmy a hry, zatiaľ čo ste na cestách.

Jednoduchý prístup na všetky porty, tlačidlá, funkcie, a s ceruzkou držiteľa.

Package zahrnuté:

Ipad Pro 11 palcový (2020 Uvoľnenie) Prípad x 1 (S vstavaným-in Screen Protector & Stojan & Apple Ceruzka Slot)

Štítky: steh ipad vzduchu 2020 prípade, logo kindle, krátke apple peračník, špeciálne počítači, assesories ipad pro 2020, puzdro pre ipad min, ipad pro, ipad, mechan ceruzka, apple ceruzka 2 prípad zvierat.


( 4 Hodnotenie )

Počet