Akryl Zrkadlo Budík LED Digitálne Hodiny, Ovládanie Hlasom Spánok Čas Nočný Režim Zrkadlo S LED Displej

€8.78


Popis:

--Dizajn je jednoduchý a elegantný, full LED zrkadlo obrazovky, high-end atmosféru, vzhľad prijíma hra vzor technológie, a ruka cíti pohodlne. Je vhodný do spálne, obývacej izby, štúdia a vonkajšie použitie (zákazníci môžu inštalovať 4 3A batérie a môže si ich vonku). To môže byť dobre integrované do rôznych použitie prostredia bez toho, aby nápadný.

--42 vysoko kvalitné LED lampa korálky, ktoré je možné upraviť na 6 úrovní jasu, a môže byť upravená tak, aby čo najlepšie jas v rôznych prostrediach.

--Podporu 12 hodín a 24 hodín jedno-tlačidlo prepnúť.

-Dotyk budík, snooze funkcia (po budík zvoní, stačí prejsť prstom v hornej časti budík prepnúť do spánkového režimu po dobu 5 minút. Stlačte a podržte budenie tlačidlo, ak chcete budík vypnúť, a je potrebné ho reštartovať stlačením tlačidla alarm tlačidlo. )

--Podporu rýchle nabíjanie, dve nabíjanie pomocou pripojenia USB porty, výstupný výkon 5v 2A, môžete rýchlo nabíjať dve zariadenia naraz. (Ak používate batériu iba na budík môže byť napájaný a rýchle nabíjanie nie je podporované)

--Duálne napájanie prevádzkový režim: 4XAAA batérie alebo externého 5V napájací zdroj (nie je vybavené napájanie, len kabeláž) (batérie môžu byť použité pre obchodné cesty, a elektrickej energie môže byť zapojený doma), v stave externého napájania 3A batéria je v režime spánku, č budík napájaný.

--65-100dB veľké bzučiak alarmy, vhodné na spanie ľudí a ľudí so sluchovo.

Špecifikácie:

Produkt čistá hmotnosť: 100 gramov

Veľkosť produktu: dĺžka 12.8*6.6*3.5 MM

Obrazovka veľkosť: 5 cm

Napájanie vstupné napätie: 5V 2A USB, výstup 5V 2A

Alarm dĺžka trvania: 5 minút / spánok čas 5 minút

Package Zahrnuté:

1*Hosť

1*USB nabíjací kábel

1*anglický manuál

Štítky: iphone lock čas, urob si sám čas zámok, čas plastový zámok, budík electron, zámok tašky čas, budík rádiom, hodiny tabl, budík led, digitálny časový zámok, ľudské zámok časovač.


( 2 Hodnotenie )

Počet