HSS Stroj Špirála Flauta ťuknite na položku M6 M8 M10 M12 M14 M16 M18 Pravej Ruky Jemné rezanie Závitu skrutky Skladaný kohútiky M20 M22 M24 M27 M30

€7.71


Technické Parametre Typ Položky: Špirála flauta, Ťuknite na položku(M6 top je otočený m8-m30 top je byt )

Balenie : M6 2KS=2 KS M6 ;M12 1PCS =1PCS M12; Použitie:Stroj Materiál:HSS Povrchové úpravy:Svetlé Tolerancia:ISO Použitie: pre všeobecné použitie

-Železo, hliník, meď, zliatinové -Nelegovaných a nízko legované ocele Ak potrebujete akékoľvek kohútikov, alebo zomrie,, máme rôzne veľkosti na výber, ale nie všetky z nich. Sme tiež služby šité na mieru. Prosím, neváhajte a kontaktujte nás. Detail produktu:

Platby: akceptujeme platobné metódy poskytované alipay Escrow. Pri úhrade pomocou Viazaný, vaše peniaze sú bezpečne uložené vo vašom účte. Peniaze sa uvoľňuje nám po potvrdení dodania. Platobné metódy dostupné, zahŕňajú: Visa, Master Card. Prosím, kontaktujte nás pre podrobnosti. Doprava: Máme loď položky pomocou,Letecky alebo EMS,DHL,UPS,FEEDEX,TNT. Expedície je usporiadané do 3 pracovných dní akonáhle sa vaša platba je hotové overovanie alipay. Hongkong Post/Čína Príspevok: 10-45 pracovných dní.EMS: 7-14 pracovných dní. DHL/UPS/FEDEX/TNT: 5-7 pracovných dní. Nie sme zodpovednosť za žiadne nehody omeškania alebo iné problémy, ktoré sú repsonsibility prepravnej služby. Všetky dovozné clá alebo poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Spätná väzba: Sme závislí na našich spokojnosť zákazníka uspieť. Takže, váš názor je pre nás veľmi dôležité. Akonáhle ste dostali položky, nechajte nám spätnú väzbu pre nás, ako to bude, informujte nás, že ste dostali svoje položky. Sme tiež bude reagovať tým, že vám pozitívnu spätnú väzbu, že v rovnaký deň. Ak ste spokojní s našimi výrobkami. prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. Kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne neutrálne spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť akýkoľvek problém. Návrat Politiky: Vaša Spokojnosť je pre nás veľmi dôležité. Akceptujeme oprávnený vráti na výmenu, alebo vrátenie peňazí do 10 dní po prijatí nákup položiek. Tovar musí byť v pôvodnom stave s našimi pôvodnom obale a RMA číslo. Všetky náhrady budú vykonané na základe cenovej ponuky, cena iba. Prepravné náklady nie sú refundovateľné. Keď je dodávka oneskorená alebo položky sú poškodené počas pôrodu, pošlite nám e-mail. Sme tu na pomoc.

Štítky: objektív m12, m12 klepnite, batéria m18 milwaukee, ženské acme niť, d klepnite na napájanie, dedič rez stroj značkové, prípade m20 samsung, matica m24, prípade m30 samsung, ťuknite na položku nastaviť.


( 1 Hodnotenie )

Počet