OriginalFor Huawei Honor 7A 7S LCD Displej VYHĽADÁVANÉ-L02 VYHĽADÁVANÉ-L22 VYHĽADÁVANÉ-LX2 Dotykový Displej Digitalizátorom. Pre Česť 7A 7S S Rámom

€15.06


Poznámky

1.Vážení ruských Priateľov, Prosím, Zanechajte nám môžete celé Meno v Dôsledku ruskej Politiky a jednoduché na colné odbavenie . 2.Ponúkame rôzne Displej(Dotyková Obrazovka rovine LCD,s LCD+Screen Display). Kontaktujte nás, ak máte akékoľvek potreby; Sme zdieľať najnovšie informácie z mobilných telefónov náhradné diely v Čínskom trhu s všetci naši zákazníci. 3.Všetky zariadenia sa testovať pred odoslaním a 100% funguje dobre. Ak nie je možné použiť po tom, ako dostanete a testované, Prosím, nebojte sa a kontaktujte nás okamžite,dáme vám o spokojní riešenie. 4.Prosím, nenechajte prijať zásielku, ak je poškodená tak, že sa môžeme opýtať, pohľadávky zo express spoločnosti. 5.Otvorte sporu pred komunikácia znamená vzdať po-predajný servis. Prosím, použite pole správy alebo obchodný manažér, kontaktujte nás na akýkoľvek problém, odpovieme vám najneskôr do 48 hodín.

Pôvodný Pre Huawei Honor 7A 7S LCD Displej VYHĽADÁVANÉ-L02 VYHĽADÁVANÉ-L22 VYHĽADÁVANÉ-LX2 Dotykový Displej Digitalizátorom. Pre Česť 7A 7S S Rámom

Detial Zobraziť

Typ: Mobilný telefón, Lcd(displej LCD+Dotyk obrazovky) Číslo modelu: Pre Huawei Honor 7A 7S Kompatibilné Značky : Pre Huawei Farba: Čierna,Biela Veľkosť : 5.45 palec Cena: Factory Pric

Produkty Vrátane

1 x LCD Displej S Dotykovým displejom Digitalizátorom. Montáž Pre Huawei Honor 7A 7S 1 x Nástroje (8 v 1) 1 x balík box

Bezplatné Nástroje

Package

Naše Výrobné

Platby

1.Escrow je akceptované iba(Prostredníctvom Visa, MasterCard, Western Union, QIWI,a wir e prenosu cez banky). 2.To zvyčajne trvá 24 hodín platba dorazí na účet predávajúceho.Banka môže odmietnuť platbu za 24 hodín,tak pre obchodné bezpečnosti,začneme zariadiť, aby po zaplatení príde úplne. 3.Niektoré krajiny, žiadosť colného sadzobníka pred odoslaním balík na kupujúceho.Kupujúci by si mal byť vedomý vlastnej colnej politiky ako sadzobníka sa hradí kupujúci.

Doprava

1.Všetky položky sú skladom, a expedovaný k vám do 3 dní po vašu platbu. 2.Upozorňujeme, že položky zakúpené na dovolenku sú expedované nasledujúci pracovný deň. 3.Ak nemáte príjem tovaru do 30 pracovných dní po zaplatení poplatku za Čína príspevok alebo iné, prosím, kontaktujte nás.Budeme sledovať zásielky z nášho agenta a odpovieme vám čo najskôr. 4.Môžete si vybrať Čína príspevok, ePack,EMS,DHL,UPS a pod základne na vaše potreby. 5.Akékoľvek ďalšie otázky alebo problémy, neváhajte ma kontaktovať.

Záruka

1.6 mesiacov. Kúpiť s dôverou! 2.Ak položka je chybné v 3 mesiace, zašleme vám na výmenu bez extra nabíjačku, alebo ponúknuť vrátenie peňazí po prijatí chybné položky. 3.Ak položka je chybný, po 3 mesiacoch, stále sa môžete poslať späť k nám. My vám pošleme novú po obdržaní chybné položky. Ale budete musieť zaplatiť navyše, expedičný poplatok.

Štítky: 7a pro displej, česť 8x obrazovke lcd, 7a česť displej, displej pre huawei p smart, hinor 7s lcd, displej pre česť 7a, sae usb, huawei lcd displej, česť 6c l22 dotykový displej, huawei honor hrať 6a displej.


( 1 Hodnotenie )

Počet