Wiegand Opakovač Signálu Zosilňovač Wg26/34 najdlhšie 1200m Pre RFID Dvere Riadenie Prístupu

€35.71


stručný úvod

Na trhu predaja väčšina prístup radič sa používa najmä v Wiegand (Wiegand (WG) interface) a čítačka kariet pripojené, WG prevodovka, menovitá vzdialenosť je 100 metrov vlastne 20-60 metrov v medzi, tak sme v procese realizácie prístupového systému často stretnúť prístup radič a čítačka kariet zariadenia na dlhé vzdialenosti, to môže spôsobiť radič na prijímanie kariet informácie.

S cieľom vyriešiť tento problém, rozvíjame Wiegand signálu zosilňovač, karta WG výstup je prevedený na 485 signál, využite 485 prevodovka, pomocou twisted pair, prenosové linky na prenos na vzdialenosť WG signál výrazne zvýšil na 1200 metrov maximálnu teoretickú úroveň. Okrem vyriešiť problém spoľahlivý prenos signálu, ale tiež má veľmi zrejmé, nákladová výhoda: converter. Cena je primeraná. 2. Jednoduchá inštalácia; 3. Prenosové linky, bez špeciálne požiadavky, bežné super kategórie 5 kábel môžete ľahko dostať do 300 metrov prenosová vzdialenosť s našimi schémy.

Zodpovedajúce WG k 485 prevodník s vysokou proti rušeniu MCU spracovanie čip, vstavané watchdog okruhu, automatická detekcia zariadení robiť štátu práce, práca automatický reset pri výnimkou reset, aby sa zabezpečilo, že converter nikdy zlyhať. Prevodník vzhľad veľkosť: 70 x 41 x 23 mm, použitie priemyselné konektory, aby sa zabezpečilo, pohodlné a spoľahlivé vedenie, môže byť dlhodobý 7 x 24 stabilnú prácu. Bol skutočný užívateľ stránky bežia 24 x 2 až 7 rokov.

Zosilňovač môže automaticky identifikovať drvivá väčšina WG formát, z WG26 na WG80 môže byť, vrátane rôznych originálnych WG kariet. Iné aplikácie, ktoré majú špeciálne požiadavky, prosím poskytnúť informácie, posúdiť náklady na vlastné náklady na výpočet stupňa jednoduché nabíjanie.

Inštalácia a používanie WG signálu zosilňovač

Zosilňovač je zložený z 2 WG prevodníky, 2 WG meniče sú pripojené k BYTU výstup / vstup snímača a kontrolór, resp. Prevodník je D0/D1 pripojený snímač / regulátor je D0/D1 jeden na jeden. Napájanie je možné zdieľať s reader / regulátor napájania. Konvertory sú používané na pripojenie B-B A-A, ako je to zobrazené na obrázku:

Napájanie:

WG converter pomocou 9-15V napájania prístup správcu môže byť použité priamo WG vstupného portu na 12V napájanie, statické pracovný prúd asi 20mA, tiež môže byť pripojené k externému 9-12v napájací adaptér. Čítačka kariet terminálu môžete zdieľať napájanie pomocou čítačky kariet.

WG converter spojenie:

WG converter nemusí samostatný vysielač a prijímač pripojiť akýkoľvek jeden môže byť založená na zdroj signálu pre automatickú identifikáciu a konverzie, ako dlho, ako vedenie mohli pracovať správne, výrazne znižuje zložitosť konštrukcie. Prenosové linky v 300 metrov okolo navrhované všeobecné Super 5 typov sieťový kábel, jeden z dokovacej 485A/B, druhý pre použitie visual reality paralelne ako power line. 300 metrov nad nájdete 485 informácie v závislosti na aktuálnej situácii v oblasti drôt výber a rozvody plánovanie.

Štítky: deti bábiky, čítačku wiegand, dvere stanice, rfid anténa, wifi x, signál generátora polomer, čip psa čitateľa, riadenie prístupu ip, r1 yamaha yzf, nfc rfid krúžok.


( 0 Hodnotenie )

Počet