Nerezový Nôž Maslom Syrom Dezert Jam Hnojív Krém Nože Nádoby, Príbory Dezert Nástroje pre Prípitok, Raňajky Nástroj

€3.10


304 Nerezovej Ocele Nôž Maslom Syrom Dezert Jam Hnojív Krém Gold Black Rose Gold Nože Západnej Príbory Raňajky Nástroj Materiál: nerezová oceľ

Veľkosť: 22 x 2,5 CM

Farba: Ako na obrázku zobraziť

Balík obsahuje:1 x nôž maslom maslo nôž je unikátny základné tri funkcie, práca s vyznamenaním: môže byť použitý ako chlieb fréza, maslo curler a sprostredkovateľa, a tak ďalej.Ergonomická rukoväť umožňujú držať ho pohodlne buď na pravej alebo ľavej strane, bez námahy. Vďaka jedinečnej sloty, je to tak jednoduché, aby sa aj najťažšie maslo do fantázie stuhy, tenké plátky alebo šikovný kučery, ktoré by zmäkčiť rýchlo na svoj chlieb. Elegantné, tenká čepeľ vám umožní ľahko obrátiť maslo kučery na svoj chlieb do bohaté a chutné vrstva, a váš chlieb bude už sa roztrhlo bez námahy a príjemné úlohu. Maslo nôž je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré neobsahuje škodlivé nečistoty. Je vysoko odolný voči korózii. To nereaguje s potravinami. Nôž je umývačka riadu friendly, odolné a trvácne. To je jednoduché a bezpečné použitie aj pre deti, ktoré ca urobiť sendvič sami a úsmev na ich rodičov v tvár s ich túžba po samostatnosti. To môže byť skvelý darček pre vašich priateľov na narodeniny, kolaudačné párty strany alebo akýchkoľvek iných šťastná príležitosť.

Štítky: maslo, lacné maslo nôž, syr nastaviť, syr knive, klinec maslo, klitoris, strúhadlo, gaštan fréza, maslo rozmetadlo, maslo jedlo.


( 1 Hodnotenie )

Počet