360 Magnetické Kovové puzdro Na Huawei Mate 30 20 P40 30 20 Pro Lite Dvojité Bočné Sklo Pre Česť 10 20 30 9X Pro 8X Nova 7 5 6 Kryt

€4.08


Prosím, prosím, na vedomie, že prednej a zadnej strane telefónu prípade je chránený tvrdeným sklom. 1:【Magnetické adsorpcie dizajn] vyzýva: Silné magnetické pole adsorpcie technológie vziať si na nové veci, era. Od teraz prípade inštalácia sa stala radosť. To robí váš Telefón vyniknúť medzi dav. 2:【Super jednoduchá inštalácia] vyzýva: silné Magnetické adsorpcie mobilný telefón shell (celkom 16 magnetické body) automatické zatváranie, jednoduchá montáž. Ďalšie metódy inštalácie sú na vás čaká zistiť. (Poznámka: Prosím, odstráňte chránič obrazovky ak nie je chránič obrazovky na vašom telefóne, inak to bude mať vplyv na normálnu použitie telefónu prípade.) 3:【Všetky-kolo obrany] vyzýva: Celé telo kovový rám ochranu a Anti-drop & Tlmenie nárazov dizajn. Zdvihol rámčeky výťah displej a fotoaparát vypnutý ploché povrchy, toughend nanoglass späť, anti-scratch a anti-špinavé, chrániť váš telefón pred poškriabaním, šok & rozmazať, prvotriedne materiály ponúkame bezkonkurenčnú ochranu a zvýšenú odolnosť. 4:【Presný Rez Výstupy] vyzýva: Podpora bezdrôtového nabíjania a nebude mať vplyv na prenos signálu. Je to super hladký, keď prípad kusov dotyk, štíhly kryt dobre zapadá do vášho prístroja a uľahčujú prístup do všetkých portov, reproduktory, nabíjačky a všetkých funkcií Telefónu.

[xlmodel]-[foto]-[0000]

Štítky: súpravy obrany dievča, súpravy, jazda na bicykli pol, muži hrudníka zastrihávač, matice t50x cenu, mazda farba stick, mazda chladnejšie hadice, bunda dlhé ťažké, m50 plynová maska, maska, irwin svorka časti.


( 2 Hodnotenie )

Počet