LED Análny Plug Kovové Farebné Svetlo Zadok Plug Pre Dospelých Hry Análny Vibrátor Realistického Intímne Tovaru Pošvy Masér Hračky Č Vibrátor

€4.13


Popis

Jednoduché a pohodlné použitie, LED svetlo, zmeny kliknutím na diaľkové ovládanie;

13 farieb na výber, dať im viac zábavy pre váš sexuálny život;

Svetlo môže byť riadené v 10 m;

Pekné a pohodlné dizajn pre dlhodobé použitie;

Vhodné pre plánované;

Skvelý darček pre svojho milenca, a pre seba.

Materiál: Kov+ABS

Kategória: ako na obrázku zobraziť

Farby: strieborná

LED farebné svetlo: 13 farieb

Batéria: Anal Konektor: 2 * CR2032 (Nie sú súčasťou)

Diaľkové Ovládanie: 1* 2 * CR2032(Nie sú súčasťou)

Poznámka: nie vibrátor

Balenie Obsahuje:

1 * LED Análny Plug + 1 * Diaľkové Ovládanie

O Balík

V záujme ochrany vášho súkromia, garantujeme ak chcete odoslať svoje produkty v bezpečnom stave. Produkt bude zabalené s airbagom/žltá bublina plastové obálky, aby sa zabránilo poškodeniu počas transportion.

O Záruke

Vrátenie peňazí v prípade, že položka nezodpovedá popis alebo chybné.

About Product (O Výrobku

Všetky výrobky sú 100% zbrusu nový, funkčný a starostlivo skontrolovať pred odoslaním von.

Všetky výrobky sú vyrobené z bezpečného materiálu, neškodné pre telo, (To je normálne že sa budete cítiť mierny zápach pri prvom otvoriť, pretože bol výrobok v obale mesiacov. Prosím, vyčistite ho a vysušiť prirodzene, vôňa zmizne čoskoro.)

O Zásielke

Budeme posielať objednávky do 5 pracovných dní. Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od rôznych krajinách a bude ovplyvnený počasím,pubilc prázdniny a tak ďalej. Ak objednávku dosen nie recevied v vyhlásiť času, prosím, kontaktujte nás.

O Cla

1The predávajúci nie je zodpovedný za Colné Odbavenie, keď package príchode do cieľovej krajiny.

2 je predávajúci nie je zodpovedný za akékoľvek dane a/alebo povinnosť nabitá ,keď package zaslať do express (DHL,Fedex...)

Čo robiť, ak spĺňajú produkt problém

Prosím, použite výrobku podľa manuálu prvý, ak sa stále nemôžete použiť to, prosím, kontaktujte zákaznícky servis v čase, prosím neotvárajte spor bude, veríme, že communiocation je oveľa lepšie ako spor.

O Pracovnom Čase

Pretože časový rozdiel, tam bude odkladu v komunikácii, ale správy budú odpovedať do jedného pracovného dňa. prosím, buďte trpezliví.

O spätnú Väzbu Sme zreteľom zákazníkov ako naši priatelia. Dúfame, že sa vám môže obchod od nás viac šťastia a menej starostí. vaša podpora je pre nás veľmi dôležité, Prosím, nezabudnite na nás nechať 5-Hviezdičkový spätnú väzbu.

Štítky: metal slug nádrž, testis prostaty masér, zadok plug, sexuálnu hračku, zadok rozbaliť, análny, sex hračky, análny l, análne dildo, vibrat, análny plug.


( 0 Hodnotenie )

Počet