Осветляющие гидрогелевые škvrny s extraktom rumančeka PETITFEE, 60 Ks

€10.56


Harmanček bola používaná v medicíne a kozmetológia na dlhú dobu, a stále nestratila svoju popularitu. Cosmetologists petitfee vyvinuté špeciálne prostriedkov, v ktorých harmančekový extrakt hrá kľúčovú úlohu.

Náplasti sú vyrobené z hydrogel, pevne priľnavosť k pokožke, poskytnúť jej intenzívne nasycovanie užitočné komponenty, vďaka ktorým Zosvetliť tmavé kruhy pod očami, redukuje opuchy, vyhladený oka vrásky .

Harmančekový extrakt má protizápalové a upokojujúce vlastnosti, urýchľuje krvný obeh a regeneráciu buniek, má hydratačné, zmäkčenie a upokojujúci účinok, osvieženie pokožky.

Extrakt citrus yuzu má hydratačný a upokojujúci účinok, urýchľuje hojenie zápalov a zabraňuje vzniku nových tie, zvyšuje elasticitu a pružnosť pokožky, podporuje exfoliácia z.

Rakytník rešetliakový extraktu má protizápalový a anti-liečivé vlastnosti, znižuje výskyt rosacea, posilňuje cievy a znižuje priepustnosť ich stien, znižuje pokožky

Tekvica extrakt Vyživuje, posilňuje a tóny pokožky, podporuje odstránenie toxínov a toxínov, odstraňuje opuchy, spomaľuje proces starnutia, zvyšuje elasticitu pokožky.

Spôsob užívania:

Aplikovať náplasti na očistenie pokožky pod očami, jemným poklepaním špičiek prstov, dosiahnuť úplné nosenie. Po 15-20 minútach, záplaty sú odstránené, a zostáva základom sú prehľadne rozdelené a čakať na úplnej absorpcie.

Štítky: zlato esedo kórea, cc cv lcd, buck converter lcd, kolagén crystal eye mask, guľôčky očná maska, Ručné Maska, dc dc cv, cc cv moc, sg1, výšivky sequin.


( 1 Hodnotenie )

Počet