Ručne tkané Kožené kábel Kamery Ramenný Krk Pás pre Mirrorless Digitálny Fotoaparát Leica, Canon, Fuji Nikon Olympus Pentax Sony

€25.20


Pôvodná kamera zadný popruh retro pletenie kožené lano štýl, ručne tkané pre Fuji, SONY leica všetko je univerzálny, ktoré sa vzťahujú na celý rad Fuji, SONY, leica, Olympus a iné modely. 1. Materiál: super lykových lano je ručne tkané, mäkké, tvrdé a nosenie, odolný, vhodný pre dlhodobé použitie, Ručne tkané kožené lano textúra je jedinečný, s dvoma zodpovedajúce liči kožený vankúš na oboch koncoch zadný popruh, jedinečný tvar, účinne chrániť fotoaparát z nosenie! 2. Veľkosť: celková dĺžka pletené podväzky je 95 cm (ultra-short štýl), a s priemerom 8 mm(ultra-hrubé tkaniny kožené lano). 3. Každý [Kráľ] originálne retro knitwear je starostlivo vyrobený master pre vás. Má jedinečné a nádherné tvar. Poznámka: nie rezu lano s ostrými predmetmi! Čisto ručná výroba, cena sa bude mierne vyššia!

Štítky: olympus omd, k pentax, pás fotoaparát, fotoaparát nikon, nikon z6, fotoaparát kožený remienok, fotoaparát leica, fotoaparát dslr, taška ramenný popruh, kapota leica q2.


( 2 Hodnotenie )

Počet