LMDZ 40Pcs Šijací Stroj Ihly pre Šijacie Stroje pre Domácnosť Ploché Univerzálne Domáce Ihly pre Spevák Brat Šijací Stroj

€4.29


Funkcie

Vynikajúcu kvalitu: Vyrobené z vysoko kvalitnej železnej zliatiny, silný a odolný. Ihla tejto šijací stroj nie je ľahko ohýbať. Ľahko identifikovať: Prísť s 4 jasné, ihly fľaše, ľahko skladovať a používať,udržať ihly čisté a bezpečné, každá fľaša je označené pomôže rozpoznať veľkosť ihly. Dve veľkosti:90/14 a 100/16. Zozbierali sme dve najčastejšie používané šijací stroj ihly veľkosti na trhu, aby sa zabránilo odpadu spôsobené slepo kúpe viacerých veľkostiach. Rozsah použitia: Vhodný pre mnoho rôznych značiek a modelov, ako Spevák, Brat Toyota, Janome, Jones, Pfaff, Krajčírka.

Špecifikácie

Typ: Šijací Stroj Ihly Použitie: Handwork urob si sám Package zahrnuté: 20 x Šijacie ihly(veľkosti 90/14). 20 x Šijacie ihly(veľkosť 100/16).

Poznámka

1. Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky. Ďakujeme! 2. Prosím, dovoľte 1-3 cm meranie odchýlky vzhľadom na ručné meranie.

Štítky: ihla cítil zadnej strane, cítil needl, domáce ihly, dolný lem šijací stroj ihly, 12 výšivky hoop, napätie montáž, hax1 ihly, ihly pre šitie, posteľ pokožky, druhy šijací stroj ihly.


( 0 Hodnotenie )

Počet