5.9"Obrazovka Pre HUAWEI Mate 10 Lite LCD Dotykový Displej Digitalizátorom. Montáž Pre Huawei Mate10 Lite Displej s Rámom RNE-L21 RNE-L22

€18.41


Pripomienka:

1. Pred uskutočnením akejkoľvek inštalácie, prosím uistite sa, že test na produkt a udržať "SS" certifikačný štítok na poskytnutie záručného servisu.

2. Zaručujeme, poskytovať video otvorení obalu do 48 hodín od prijatia akékoľvek poškodenie spôsobené prepravou nehody.

3. Aby nedošlo k oneskoreniu dodávok času, prosím vyplňte prijímanie informácií adresu správne, a venovať pozornosť našich informácií do 3 dní na uľahčenie komunikácie.

4. Odľahlých oblastiach môže mať za následok dodatočné náklady (náklady na prepravu / import povinnosti / daní / iné poplatky), ale nie sú zahrnuté v cene produktu.

5. Objednať produkt, poskytneme bezplatnú opravu, nástroje a lepidla, ľahko rozobrať a nainštalovať obrazovku, ale nemali by sa otvoriť spor, keď zabudol dať darčeky.

6. Sme čestní predajcov. Prosím, nie jedno, či existujú aj iné kupujúcich, ktorí nie sú ochotní prísť. Budeme sa snažiť vyriešiť všetky problémy z zákazníkom a priateľom, a nakoniec, aby ste 100% spokojní.

7. Ak máte akékoľvek otázky, prosím zanechať komentár a otvorený spor, ihneď nás prosím kontaktujte, sme nebude poskytovať služby v rámci 24 hodín. Ak produkt je dobrý, dúfam, že si môžete nechať pozitívnu spätnú väzbu z 5 hviezdičiek, ďakujem.

5.9"Obrazovka Pre HUAWEI Mate 10 Lite LCD Dotykový Displej Digitalizátorom. Montáž Pre Huawei Mate10 Lite Displej s Rámom RNE-L21 RNE-L22

Štítky: na počesť 10 lite obrazovke, huawei p30 obrazovke nahradiť, huawei honor 9i dotykový lcd, česť 10 lite dotykový displej, prípade huawei y3ii, dotyk y6, huawei rne l21 obrazovke, huawei honor 10 lcd, kryt pixel 4a, huawei rne l21.


( 2 Hodnotenie )

Počet