Tangada módne ženy pevné elegantný sveter šaty s lomka dlhý rukáv dámske voľné midi šaty WF6

€19.88


1. Príprava Čas: potrebujeme 2-5 pracovné dni na prípravu objednávky podľa našich mnohých objednávky každý deň.nbsp 2. Dodacia lehota: ako budeme loď vašej objednávky, sa musíme pripraviť vaše produkty, robiť prísne kvality-kontrolné testy a starostlivo package položky. Čas potrebný na prípravu vaše položky, doprava je samostatné od doby dodania, ale nebojte sa, čas nebude dlho. Ďakujeme za pochopenie!

1.Ako vaša odozva je naozaj pre nás dôležité, venujte prosím niekoľko minút opustiť pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby. Tiež budeme robiť to isté na čo najskôr. Vďaka! 2.Prosím donrsquot neváhajte a kontaktujte nás pred odchodom negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme sa snažiť v našich silách vyriešiť váš problém a uspokojiť vaše potreby.

Štítky: šaty žena, sheer dlhý rukáv midi šaty, šaty tangada, dlhý rukáv biele midi šaty, africké dashiki maxi šaty, jeden kus oblečenia s plášťom, tancada, pizza coura, žena zara, elegantné šaty 2018 doprava zadarmo.


( 2 Hodnotenie )

Počet