Nové žien Skutočné skutočné prírodné Králik Kožušinový Kabát Ženy módne dámske sako Teplé Zimné Zvrchníky vesta veľká veľkosť 88-120 poprsie

€70.58


Detail Produktu:

Položka Materiál: 100% originálne králik kožušiny

Položka Farba: je rovnaká ako obrázok

Položka Veľkosť: prosím, skontrolujte si veľkosť grafu v nasledujúcich .Kontaktujte nás, ak nás potrebujete, aby všetky veľkosti.Sme továreň na proffession tvorby pre oblečenie.

1. Čína Príspevok Air Mail (> 2 kg). Ak chcete, aby ostatné metódy len ako EMS HDL TNT a tak ďalej , prosím, kontaktujte nás. Ale je tu ďalšie doručenie poplatok je potrebné zaplatiť pri zadaní objednávky.

2. Tovar vám bude dodaný do 7 pracovných dní po celej platby vymazané je prijatá.

3. Nemáme loď na nedeľu.

4. Sledovacie Číslo bude poskytnuté po vaša objednávka bola odoslaná.

5. Niekedy package možno zostať na colnom na dlhú dobu,je potrebné pochopiť, medzinárodná doprava

1. Bezpečnosť platby: Escrow platobných služieb.

2. Vaše peniaze sú zabezpečené v www.ubytovanietale.sk účet, prosím, aby potvrdenie na www.ubytovanietale.sk a uvoľnenie peňazí, po tovar nie je prijaté.

3. Prosím, uistite sa, že vaša poštová adresa, je správne, predtým, než vykonáte platbu.

4. Ak musíte umiestniť veľké objednávky, prosím, kontaktujte nás.

5. Keď si objednáte, uistite sa, že na potvrdenie veľkosť a farbu. Prosím, kontaktujte nás pred objednávku alebo nechajte nám správy.

Vo väčšine času, kupujúci nie je potrebné platiť žiadne colné ak si kúpiť malé kvality. Budeme deklarovať ako vzorku alebo darček a označiť nízku hodnotu, aby sa zabránilo dane. Ale niekedy, v niektorých krajinách, colný úradník môže byť prísny. sme don\ \ \\ \ 't zodpovedať všetky colné poplatky, Prosím pozrite sa na to, colnej politiky na svoje miesto, ako je Taliansko a Holandsko.Ak budete musieť platiť colné poplatky, je to vaša povinnosť k svojej vlastnej krajine, kupujúci by mali pochopiť túto situáciu.

1. Ak ste dostali naše produkty a tiež s nimi spokojní, prosím, pomôžte nám dať pozitívnu spätnú väzbu. Budeme veľmi ocenil za to.

2. Vaša odozva je naozaj pre nás dôležité, venujte prosím niekoľko minút opustiť pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby. Tiež budeme robiť to isté na čo najskôr. Vďaka.

3. Prosím, don\ \ \\ \ 't neváhajte a kontaktujte nás pred odchodom negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme sa snažiť v našich silách vyriešiť váš problém, kým nebudete spokojní.

Štítky: kabát, osrstenie srsť, skutočné farebné kožušiny ženy kabát, im srsť srsť, puffer vesta ženy, womail kožušinový kabát, winterli kabát ženy, kožušiny králik vesta, kabát fur real, bunda zimná ženy.


( 5 Hodnotenie )

Počet