KEYECU Nabíjateľná Diaľkové Doska 433.92 MHz pre BMW 3, 5 X series 7 E38 E39 E46 3Button príveskom, s ML2020 Batérie

€10.51


Nabíjateľná Diaľkové Rada 433.92 pre BMW 3, 5 X series 3 Tlačidlo príveskom

Zoznam je 100% zbrusu nový a aftermarket 433.92 /315Mhz Diaľkové Doska s 3 tlačidlo pre všetky BMW

a Č čip/transpondér zahrnuté len vzdialenej okruhu borad !

Hodí sa na 1999-2004 všetky BMW radu USA(315mhz) Euro(433.92 mhz) verzia !

Prosím, skontrolujte compatilibity a preprogramovania schopnosť s miestnym predajcom alebo auto zámočník, ako ponuky !

POZNÁMKA: Pls zanechať odkaz na nás w hich frekvencia chcete pri objednávke( 433.92 alebo 315)

Platby prijímame online platby ,alipay ect. Pls uistite sa, že spôsob platby Zásielky tovar bude zaslaný všetkým krajinách po celom svete.

Tento balík bude dodaný prostredníctvom HongKong Letecky Pošta, EMS, UPS, DHL, alebo.

Položky budú starostlivo skontrolovať pred odoslaním.

Budeme používať vzduchové bubliny zabaliť položky opatrne.

Dodacia lehota 1-3 pracovných dní pre vybavenie objednávky po platba bola schválená.

Dodacia lehota je cca 2 až 5 dní prostredníctvom UPS, DHL , 15-30 dní. cez HK POST VZDUCHU na celom Svete

Poznámka: dúfame, že príde na čas, ale keďže toto je medzinárodná dodávka, doprava čas bude vysoko závisela od Kuriérskej Spoločnosti a miestnych zvykov/povinnosti. Ďakujeme za pochopenie.

Spätná väzba Pozitívna spätná väzba bude automaticky doľava na všetkých kupujúcich raz zaplatili na položku alebo platobné transakcie sú ukončené. Veľmi ceníme, že sa môžete skontaktovať s nami pred odchodom Negatívnu spätnú väzbu alebo Neutrálne spätnú väzbu. Je to preto, že dochádzky Negatívnu spätnú väzbu alebo Neutrálne Spätnej väzby je nikdy dobrý spôsob, ako vyriešiť problém. Ponúkame správne usporiadanie a pomôcť vyriešiť akýkoľvek problém čo najskôr.

Kontaktujte nás, Prosím, kontaktujte cez eBay odkaz, ak máte nejaké otázky. Odpovieme vám do 24 až 48 hodín. Prosím, skontrolujte si nevyžiadanú poštu, ak žiadna odpoveď na 48 hodín.

Záruka & Návrat Politiky 30-dňová Záruka s Výmenou za chybný, pokazený, nesprávne alebo ich častí-chýbajúce položky. Oznámte nám to a jednoducho vrátiť položku všetky časti, súčasti a príslušenstvo zabalené a označené "NA VÝMENU" do 14 dní od doručenia. Ak chybné, pokazený alebo ich častí-chýbajúce položky nie sú k dispozícii, a vrátenie môžu byť vydané. Náhrady nie sú vo všeobecnosti emitované. Zvláštne situácie sú posudzované na individuálnej báze. Vo väčšine prípadov, Poštovné a manipulačný poplatok je nevratný. Všetky návrate poštovné náklady budú zodpovedá kupujúci za všetkých okolností

Štítky: bmw f30, bmw prípade kľúč, bmw e46 kľúč, diaľkové ovládanie doska na drone, e46, bmw e38, E39, prípade displej tlačidlo, e38, fcc id.


( 3 Hodnotenie )

Počet