Farba čierna 1,5 M Nerezové Flexibilné Sprchové Hadice Potrubia Double Lock s EPDM duše Doprava Zadarmo,Veľkoobchod YT-5111-F

€6.72


Sprchové hadice Veľkosť rúry:150 cm Farba:Čierna Materiál:Nerez oceľ

1. Odolné Nerezovej ocele materiál, Kúpeľňa so sprchovým Kútom hadice

2. Desať rokov záruka proti výroba vady kúpeľňové Doplnky Kúpeľňa so Sprchou hadice

3. ISO9002 štandard kvality počas manufaturing Kúpeľňa so Sprchou hadice

4. Vysoká kvalita chrómovanie Kúpeľňa so Sprchou hadice

5. Inštalácia na stenu je veľmi jednoduchá Kúpeľňa so Sprchou hadice

> Platba

Akceptujeme ESCROW.

> Zásielky a podmienky Zvyčajne zásielky môžu byť usporiadané do 3 pracovných dní po obdržaní platby. Každá položka môže byť dodávaný ak je platba prijatá pred 5:00 hod každý deň. Mail tranzitný čas je najlepšie odhadnúť, ale nie sú zaručené. Ako tranzitný čas sa mení. Kupujúci je zodpovedný za vrátenie zásielky. > Kontaktujte nás Prepravné škody musí byť oznámený do 5 pracovných dní od ktorej bol produkt dodaný. Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás,my vám odpovedať čo najskôr. Budeme odpovedať na vaše otázky e-mailom, skontrolujte svoj e-mail pre odpovede. >Spätná väzba popíšeme položky rovnako, ako môžeme. Ak máme niečo ušlo, dajte nám prosím vedieť. Vezmite prosím na e-mail mi pred odchodom spätnú väzbu, ak ste spokojní s vašou položky, aby sme mohli pracovať na to. Medzinárodné Kupujúcich – vezmite Prosím na Vedomie: Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo lodné náklady.

Štítky: nastaviť sprcha, vedúci sprcha, nerezová trubica, pre hadicu na vodu, latex trubice, 14 mm oceľová trubka, rúra z nerezovej ocele, kolo sprcha rúry, epdm gumy, epdm trubice.


( 4 Hodnotenie )

Počet