Montessori Hračky, Drevo Tvar Zodpovedajúce Nastavenie Stĺpcov Montessori Vzdelávacích Drevené Hračky pre Deti, Vzdelávacie Hračky pre Deti, Darčeky

€14.19


Montessori Hračky, Drevo Tvar Zodpovedajúce Nastavenie Stĺpcov Montessori Vzdelávacích Drevené Hračky pre Deti, Vzdelávacie Hračky pre Deti, Darčeky

Informácie O Výrobku

Názov Produktu: Tvar Zápas Bloky

Vekové Rozpätie: 3 ~ 6 rokov

Veľkosť balenia: 36*12*7.5 cm

Hmotnosť: 0,55 kg

Materiál: Vysoko Kvalitné Drevo + PVC

Popis Produktu

Existuje druh podobných hračiek o "tvary hračky", ale toto s "húsenica" vzor je tak roztomilý, že to bude určite stimulovať výučbu detí.

Učenie Funkcia

1. Vnímanie farieb, farieb používa jemný macaron farebný systém 2. Tvar poznanie, celkom štyri tvary, a každý tvar má tri bloky "veľké, stredné, malé".

Ako Hrať

Existuje viacero orgánov na skupinu stĺpcov, nechajte vaše dieťa vedieť, že to nie je tak "ľahko" odstrániť z tvaru kvádrov.

Zobraziť Podrobnosti

1. Použitím vysoko kvalitného dreva, šetrné k životnému prostrediu vodou riediteľné farby 2. Spracovanie je veľmi jemná, a rohy sú leštené a hladké.

Obleky & Rozmery

Pripomienky: 1. Ak ste spokojný s našim výrobkom a službách, prosím dajte nám pozitívnu spätnú väzbu s celkovou Podrobné Predaj Hodnotenie(DSR) 5 Hviezd. 2. Ak nie ste spokojní, prosím, nenechávajte negatívnu spätnú väzbu. Kontaktujte nás priamo a garantujeme, že budeme 100% vyriešiť všetky problémy za vás. Poštovné: 1. Príprava Čas: potrebujeme 3-7 pracovných dní na prípravu vašej objednávky. 2. Budeme vyberať najlepšie a rýchle doručenie na vás, takže niekedy, keď sa rozhodnete Čína Príspevok Mail/ePacket, možno vám zašleme prostredníctvom rôznych doprava spôsobmi. 3. Prosím potvrďte doručenia informácie správne pri vytváraní objednávky. Rusko zákazníkov prosím napíšte vaše celé meno. Cla: s ohľadom našich zákazníkov výhodu, Sme nútení loď vašej objednávky poštou. Vezmite prosím na vedomie, však, clo je mimo našej kontroly, sme nemôže zaručiť, žiadne dane, poplatky a nebude mať žiadne dane, poplatky. Úprimne sa ospravedlňujeme sa za prípadné nepríjemnosti môže spôsobiť. Vrátiť alebo Meniť: Ak nie ste spokojný s našim výrobkom, môžete sa vrátiť, alebo vymeniť váš tovar v lehote 15 dní od doručené deň, ale prosím vyberte si veľkosť, opatrne. Ukázali sme, veľkosti pre jednotlivé položky. Žiadosť: 1. Položky prijaté do 15 dní od doručené dňom. 2. Položky prijaté nepoužitý, nepoškodený a v pôvodnom balení.

3. Návrat expedičný poplatok sa hradí kupujúci.

Štítky: drevené hračky, kocka montessori, box montessori, rada montessori, dieťa montessori, montessori drevené, triedič hračka, Montessori dúha, educ hračka, vzdelávanie hra montessori.


( 1 Hodnotenie )

Počet