1000 Ks Drevená Skladačka Slon Hádanky Tajomné Slon Puzzle Darček, Pre Dospelých, Deti Vzdelávacie Interaktívne Hry, Hračky

€16.84


[xlmodel]-[custom]-[51723]

Obsahuje 1000 puzzle a plagát. Hotové veľkosť: 29.52 palcov x 19.69 palcov / 75 * 50 cm.

Predstavivosť vzor-jedinečné a špeciálne novo vydané obrázky, dodávané priamo od výrobcu, pre prvý čas na získanie nových produktov.

Rodinné Zábavné Dokončenie hádanky s rodinou alebo priateľmi nemôže vykonávať len logika a zmyslové koordináciu, ale aj vám možnosť vybudovať bližšie vzťahy s inými a vytvoriť príjemnú atmosféru.

Vhodné pre deti-Rozvoj koordinácie očí a rúk zručnosti, zručnosť v prstoch, riešenie problémov, tvar uznanie, pamäť a dokončení úlohy zručnosti. Puzzle môže účinne stimulovať ľudí myslí, vlak ich myslenie, úsudok a trpezlivosť.

Potreby Hrať puzzle je skvelá hra činnosti. Cvičenie trpezlivosť, starostlivosť, koncentrácie, vytrvalosti, pozorovanie, inteligencia, atď. Zakaždým, keď dokončenie svojej práce, budete mať pocit úspechu.

Najlepší darček je to najlepší darček pre deti, seniorov, priatelia, páry a rodiny. Vyvinuté flexibilitu ruky a mozog šťastne dokončiť krásne puzzle.

Vyrobený z vysoko-kvalitných materiálov-non-jedovaté. Odporúčané pre deti od 8 rokov a vyššie

Začnime puzzle-puzzle pokojnej myslenie a viesť tvorivú meditácie. Oni používajú svoju tvorivosť znova náš mozog, čo "spojenie" najcennejšie rodič-dieťa hra.

[xlmodel]-[foto]-[0000]

[xlmodel]-[custom]-[51724]

Štítky: tajomstvo ranč google, montesori drevené hračky, las puzzle, veľké puzzle 1000, dieťa vzdelávania, model dreva, drevo puzzel, magic drevené puzzle dospelých, móda puzzle 1000 kusov, komplexné drevené puzzle.


( 2 Hodnotenie )

Počet