Yieryi Prenosné Nové Značky PMS710 Digitálne Vlhkosti Pôdy Meter Test riečneho Piesku Pôdy Cementu Pôdy Plater Senzor Nástroj

€67.56


Digitálny Vlhkosti Pôdy Meter Tester PMS710

Vlhkosti pôdy meter PMS710 sa používa na meranie obsahu vlhkosti pôdy cement a Pôda omietky,najmä pre vlhkosti pôdy testovanie . To uplatniteľné poľnohospodárstva, pestovanie,stavebníctve, priemysle výroby,vedy experimence a iné relevantné priemysel.

Funkcie:

1.1.To je prenosný, kompaktný, ľahko ovládateľný a meranie vlhkosti čítania sú okamžité. 1.2.Digitálny displej s back light poskytuje presné a jasne čítanie aj keď budete pobytu na somber podmienky. 1.3.To vám ušetriť čas a náklady na monitoring vysušením a pomáha predchádzať zhoršeniu & kaz spôsobený vlhkosť počas skladovania, preto spracovanie bude viac pohodlné a efektívne. 1.4.Vlhkosť meter funguje tak, elektrický odpor a má automatická teplotná kompenzácia. 1.5.Manuálne vypnúť kedykoľvek .Automatické vypnutie po 5 minútach od poslednej operácie. 1.6.Údaje hlold funkciu. 1.7.Nízky stav batérie upozornenie.

Špecifikácia:

Displej:4 digitálny LCD Merací rozsah :0-50% Stav prevádzky: Teplota:0-60°C Vlhkosť:5%-90%RH Resolusion:0.1 Presnosť: ± 2%n(Non - stav nasýtenia) Napájanie: 4x1.5 AAA rozmery (UM-4)(nie je súčasťou) batéria Rozmery:140mm x 60 mm×22 mm Ihla: 280mm Hmotnosť:210g (nie vrátane batérie)

Balenie Zoznam

1*PMS710 1* anglický manuál

FAQ

Otázka:A1 a A2

AL1 a AL2 patrí budenie nastavenie funkcie, ktorá je napísané v návode. AL1 nízka hodnota nastavenia, predvolené výrobcom je 13%, AL2 je vysoká hodnota nastavenie, a továrenské nastavenie je 18%. Za predpokladu, že zákazník nie je upraviť predvolené hodnoty, ak je obsah vody vyšší ako 18%, červené svetlo bude zapnuté, ak je obsah vody je nižšia ako 13%, zelené svetlo bude zapnuté, a ak je obsah vody je medzi 13% a 18%, žlté svetlo bude zapnuté (hovoríme, že pitnej vody).

Otázka:Má výrobok potrebné batérie?

Odpoveď: áno,je potrebné, 4x1.5 AAA rozmery (UM-4)(ale nie je súčasťou balenia)

Viac Farieb K Dispozícii

YIERYI

YIERYI značka bola registrovaná v roku 2016. Hlavné produkty sú refraktometre, PH metre, tds, es perá, pôdy metrov, kuchynské váhy, a šperky váhy. S cieľom zabezpečiť správnosť údajov, dali sme do low-cost čip, vybraných vysoko-presné Taiwan dovezené a Južná Kórea dováža čipy, dizajn vybral prenosné pero-typ dizajn, ľahká, krásna, a ľahko sa prenáša. Všetky produkty budú testované, kalibrované a používané podľa seba, aby sa zabezpečilo, že kvalita je kvalifikovaný a potom povýšený. Chceme nech to zdravé značky zadajte každá rodina a každý kút sveta, a prejsť na sen "svet lásky, Čína urobila"!

Štítky: kvet monitor, merač ph pôdy, ardiuno čidlo pôdnej vlhkosti, kyselina tester, záhrada vlhkosti meter, pôdy moister metrov, indosaw digitálny merač vlhkosti, stavebné fólie, vlhkosť metrov betónu, vlhkosť meter sója.


( 0 Hodnotenie )

Počet