Elektrický bicykel Horský Elektrický Bicykel 48V 350W Skladacie Horský Bicykel pre Dospelých A 21 Rýchlosť Elektrický Bicykel Off Road

€898.43


Zadarmo daňové pásma:

Členské štáty EÚ, usa, Kanada, Japonsko, Južná Kórea Okrem ostrov Veľkoobchodníkov na nákup. Ďalšie ponuky informácie, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis.

● 10Ah / 48V Li-ion batéria pre max 60 km najazdených kilometrov s čisto elektrickom režime a 60-80km kilometrov s motoriek režim, 350W high speed striedavý gear motor a 21 Rýchlosť SHIMANO gear poskytuje max 35 km/h rýchlosť a max 40 stupeň sklonu. ● Skladací dizajn ( skladanie veľkosť: 103 x 37 x 104 cm ) pre pohodlné nosenie a 26"hliníkovej zliatiny pozastavenie horský rám a zavesenie hydraulické vidlica s lock poskytnúť hladké jazdné zážitky. ● Tri režim: Vrátane pedál režim, motoriek, režim, a v čisto elektrickom režime na vybrať. Použite jednu po druhej rozšíriť vaše cestovné vzdialenosti alebo dokonca použiť aj na intervaly pre nový spôsob cvičenia. ● LED predné svetlo & roh, takže sa môžete cítiť bezpečnejšie pri jazde na ceste. Najmä v noci. pretože budete vidieť & vypočuje obe autá & chodcov ● Nulové emisie: Naše hliníkový rám skladací bicykel sa môže ubytovať jazdcov až do 150kg. A eco-friendly e-bike je v 100% elektrické a emisie zadarmo, šetrí vašu peňaženku a životné prostredie.

Po predaji záruka

1 Non-spotrebné časti záručná doba je 24 mesiacov: sídlo / rám / motor / controller / meter . 2 Spotrebné časti záručná doba 12 mesiacov: brzdy / pneumatiky / battery / Ak výrobok je abnormálne, kontaktovať zákaznícky servis čo najskôr, budeme radi, ak chcete vyriešiť tento problém pre vás. Nerozoberajte ho sami, tak, že inžinierstva oddelenie nemôže správne posúdenie poruchy a majú vplyv na údržbu. Budeme odmietnuť všetky podmienky záruky, bez úpravu alebo demontáž bez súhlasu. Non-ľudské škody, vyššie uvedené podmienky sa vzťahujú na všetky elektrické bicykle produktov v obchode. Ďakujeme za vašu spoluprácu.

Štítky: skladací bicykel valček, 50cc čínsky skúter, surron, požičovňa časti veľké, e kolo prestavbu sine, zafarbenie mtb bicykel, bicycl, mesto, horský bicykel, c20 himo, komda bicykli batérie.


( 1 Hodnotenie )

Počet