Prsia Páskou Pre Veľké Prsia Plus Veľkosť Bradavky Kryt Tela Neviditeľné Super Push Up Podprsenka Pad Nepremokavé Intimates Sexy A Lepkavé Bralette

€2.34


Hot Predaj Tela Neviditeľná Podprsenka Ženy, Bradavky Kryt DIY Pŕs Pásky Push Up Sticky Podprsenka Zdvihnúť Prsia Pásky Béžová Čierna Bralette

Predávajúci je Poznámka:

Ponúkame dropshipping, maloobchod a veľkoobchod. Vitajte, kontaktujte nás.Tam bude 0,5 cm chyba, pretože ručné meranie.

Popis Produktu:

Tenký dizajn je oblek pre backless/bez ramienok šaty, tričká, svadobné šaty, športové podprsenky, & plavky.Vám prirodzené, viac mladistvý vzhľad, veľmi tenké, takže to nie je ľahké zistiť a má silnú priľnavosť a nie spadnúť ľahko.. pripojený k telu ako druhá koža.

MULTI-FUNKČNÉ PÁSKY& VODOTESNÉ:

To môže byť pripojený na nohy a chráni vaše nohy z toho, že je zlomený topánky. Elastické tkaniny športové pásky, môžete opraviť vaše svalové tkanivo počas cvičenia a nebudú jednoducho vytiahol.A to je vodotesný,Keď sú mokré s tým, že to nebude odpadávať ľahko.

DIY :

Môžete použiť dĺžka a šírka pásky podľa vašich potrieb.Pomôže zdvihnúť PRSIA,Keď sú väčšie ako alebo rovná veľkosti d pohár, môžete požiadať ho viackrát z boku a pod zdvihnúť vaše PRSIA.To môže naozaj držať pokožky pevne.

Štítky: prsia false, prsia (push up, veľké okrúhle prsia, flex páska na vodotesné, invise podprsenka, push up lepkavé, podprsenka váš telefón, modelácia prsníkov pásky, nippl nálepky, klimatizácia medené rúry.


( 1 Hodnotenie )

Počet