220V 550w Echargeable Elektrické Ručné Reťazové Malé Domáce Bezdrôtové Lítiové Batérie, Vonkajšie Prihlásenie motorovou Pílou

€41.77


Odrážky:

1、Akumulátorové Reťazové Píly: Tento lítiové batérie bez kábla reťazová píla používa vysoko kvalitné sprievodca reťazca, ktorý bol hlboko ochladzovať, aby sa zabezpečilo hladké rezanie. Drevené zuby dizajn môže vytvoriť reťazovú pílu, prilepené na vetvy, rezanie efektívnejšie a rýchlejšie.

2、Vhodný pre Rezanie Dreva: moc reťazová píla trvá približne 10 sekúnd na rezanie guľatiny s priemerom asi 15 cm / 5.91 palec, konkrétne hodnota sa mení v skutočnú veľkosť a tvrdosť dreva. Táto elektrická píla je veľmi vhodná na rezanie dreva, prerezávanie a záhradníctvo.

3、Ľahký Funkcie: Tento mini reťazová píla váži iba o 0,7 kg a má celkovú dĺžku len cca 33 cm / 13 palcov. Ženy možno ľahko ovládať a používať ho, a nebude to únavné pre dlhé hodiny práce.

4、Jednoduché Použitie: celý reťazová píla bola nainštalovaná, stačí jednoducho pomocou kľúča do poľa zase skrutka na nastavenie tesnosti, a nakoniec utiahnite skrutku. Nemusíte inštalovať reťazca samostatne.

5、Nastaviteľné a Pohodlné: integrovaný sprievodca dosky je možné rýchlo rozptyľuje teplo a to je veľmi odolný voči kvapky a nosenie. Non-slip rukoväť dizajn je veľmi pohodlné držanie. Reťazovú pílu, prepínať môžete nastaviť rýchlosť podľa intenzity, a to môže nastaviť požadovanú rýchlosť rezania podľa prevádzkových podmienok.

Špecifikácie:

Menovitý príkon: 550 (w)

Napájanie typ: nabíjateľná-lítiové batérie, technológia

Menovité napätie: 220V

Hĺbka rezu do dreva: cca 80 (mm) / 3.15 palec

Hĺbka rezu v rúre: cca 80 (mm) / 3.15 palec

Pílového kotúča veľkosť/priemer: cca 110 (mm) /4.33 palec

Maximálny rezania hrúbka: približne 80 (mm) / 3.15 palec

Čistá hmotnosť: cca 0.7 (KG)

Rozsah aplikácie: ovocie prerezávanie a prihlásenie

S obalom hmotnosť: cca 1300g

Farba: čierna

Nabíjačka typ: NÁM zástrčku, UK zástrčku, EÚ plug and plug AU

Napätie: 24v

Batérie: 550w

Príručka štítok dĺžka: cca 4 palca

Rýchlosť reťaze: 5 m/s

Motorové jednotky: silný magnet motora

Reťaz: rýchle čítanie úprava

Balenie Zoznam:

1*Ručných Reťazových Píl

1*Batérie

1*Nabíjačka

1*Skrutkovač

1*Kľúča

1*Inštrukcie

poznámka:

Pri inštalácii reťazca, prosím, na vedomie, že tri zuby, musí byť na vonkajšej, reťaz nemôže byť upravená tak, aby najužšiu, inak reťazci bude prestávka

Štítky: reťazová píla mini, elektrický nôž na mäso, 88v, benzínový motor motorovou pílou, prenosné prerezávanie videl, kotúčová píla malé, electr videl, uhlovú brúsku pílou držiak, tryska dreva, benzínové nádrže motorovou pílou.


( 0 Hodnotenie )

Počet