GTX5030 S Vodotesná Cievka Detektor Kovov Gold Digger Vysoká Citlivosť Nastaviteľná Kmeňových Dospelých Prenosné Podzemné Šperky

€22.82


GTX5030 S Vodotesná Cievka Detektor Kovov Gold Digger Vysoká Citlivosť Nastaviteľná Kmeňových Dospelých Prenosné Podzemné Šperky Funkcie: 1.Nastaviteľné kmeň: umožňuje nastavenie detektora dĺžky pre pohodlné používanie. 2.Bit displej :Displej je prehľadnejšie a rýchlejšie čítať údaje. 3.S rukoväťou a lakte :podporu, ktorá vám pomôže vykonávať a prevádzkovať váš detektor pohodlne, aby sa uistite sa, že tento detektor je ľahké pre ľudí, rôznych veľkostí, veku. 4.Viacúčelový :Vhodné pre hľadanie a testovanie kovové predmety, zlatých a strieborných šperkov, mincí, relikvií, atď. 5.Múdry aplikácie:Či ste začínajúci treasurehunter alebo skúsený kovové detekciu nadšenec, môžete ľahko používať. Popis: 1.Zvukové upozornenie a ukazovateľ naznačujú, detekcia kovov. 2.Detektor je univerzálny a ľahko ovládateľný. 3.Je to profesionálne vybavenie pre treasure hunter. Špecifikácie: Hlavné materiál: kov Farba: čierna , žltá(voliteľné) prevádzkové režimy: všetky kovy a DISK Citlivosť: max. hĺbka >180 mm pre U. S štvrťroku vo všetkých kovov režim Detekovať objekty: kov (železo nechtov, žehlička krytiny, hliníkové slučky, drobných hliníkových výrobkov, mince, zlaté, bronzové, strieborné) pracovná frekvencia: 5.69 KHz Napájanie: 2 ks x 9V batéria (nie je súčasťou) Prevádzkový prúd: pohotovostnom 10mA, max. 70mA Detekcie označenie: mechanický ukazovateľ režim, režim zvuku Citlivosť: nastaviteľná Hlasitosť: nastaviteľné Nastaviteľné kmeň: max. dĺžka: o 1080mm/42.5 v, min. dĺžka: 780mm/30.7 v Nepremokavé vyhľadávanie priemer kotúča: o 200 mm/7.9 v Reproduktor alebo slúchadlá: 1.2" Použitie: testovanie kovové cudzie teleso materiálov, palív a potravín, detekcia podzemného potrubia & riadok, archeológii, prieskum, našli zakopané poklady zlata, striebra a kovu artefakty, získavania kovového šrotu priemysel, zvyky a bezpečnostnej kontroly, detekcia interpolu vyhľadávania, kontrola kovové cudzie telesá v expressage a batožiny. Package Zahrnuté: 1pc x detektor kovov hlavnej jednotky 1pc x opierkou 1pc x search coil 1pc x používateľská príručka 2 ks x spojovacie tyče Poznámky: 1. V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Zaručujeme štýl je rovnaký, ako je uvedené na fotkách. 2. Prosím, nechajte mierne rozmer rozdiel vzhľadom na rôzne ručné meranie.

Štítky: g string bezšvíkové, hydroizolácie detektor kovov, Benzín, vody dôkaz detektor kovov, xs650 zapaľovacie cievky, es330 rx330 zapaľovacie cievky, spandex remeň, test sonda detektor kovov, detektor kovov, cievka 5030.


( 0 Hodnotenie )

Počet