Zbrusu Nový DX7 tlačovej hlavy Epson L1440 ECO-Solventná Tlač Hlavu na Roland RA-640;Mimaki TS34/JV34;Mutoh RJ1624/1638 Atramentové Tlačiarne

€1 327.64


Produkt Displej

Záruka

1.- O základná doska,3 mesiacov záruky; O pôvodnom hlavy,sľub je úplne nové. O atrament,24 mesiacov záruka,zašle nedávno vyrobené atramentu. 2.- Ak položka je chybný po prijatí by mala byť v 7days odo dňa doručenia pre výmenu za novú (Kupujúci by sa mali vrátiť všetky originálnych a nepoškodených položky v rámci re-predajného stavu). 3.- O mianboard,dodávame zdarma oprava služby do 3 mesiacov od nákupu. Pre prvých 1 mesiac sa budeme venovať jeden spôsob, ako náklady na dopravu(od nás na vašom mieste); Po uplynutí 1 mesiaca od nákupu kupujúci musieť zaplatiť dva spôsoby, ako náklady na dopravu. 4.- Akonáhle budeme mať vrátenej položky, zašleme vymenený tovar späť hneď ako je to možné. 5.- Naša záruka sa nevzťahuje na výrobky, ktoré sú fyzicky poškodené alebo v rámci osn-normálnych prevádzkových podmienok v dôsledku nesprávneho používania alebo nesprávnej inštalácie na diely.

Platby

1.- Prosím, uistite sa, že váš platobný účet je k dispozícii skôr, než vám cenovú ponuku na položku. 2.- Všetky platby by mali byť zúčtované do 7days po prijatí položky. Ak ste naozaj mať ťažkosti pri platení položky, kontaktujte nás prosím v prvom rade, my vám pomôcť ho vyriešiť. 3.- Ak máte nejaké špeciálne žiadosť o podrobnostiach položky, prosím, napísať poznámku v objednávke. 4.-Platba položky, vrátane T/T, Paypal, Western Union,Bankový účet,ect.

Zásielky

1.- Môžeme loď produkty celý svet. 2.- DHL, FedEx TNT UPS EMS Čína Príspevok HongKong Post sú všetky k dispozícii. 3.- Tovar vám bude zaslané v 3days po obdržaní platby. 4.- Prosím, uistite sa, že vaša dodacia adresa a kontaktné telefónne číslo je správne, keď vám cenovú ponuku na položku.Tiež môžete poslať e-mailu nám ,v prípade express nemôžete kontaktovať telefonicky. 5.- Môžete sledovať situáciu vášho produktu na webovej stránke po ich dodávaný.

Dovozné Dane alebo Cla

1.- Dovozné clá, dane a iné poplatky, ktoré sa stalo vo vašej strane nie sú zahrnuté v cene položky. Tieto poplatky sa poskytnutá kupujúcemu. 2.- Prosím, informujte sa u vás krajine?s Colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred nákupom. 3.- Prosím potvrdil podrobné informácie o doručení faktúry. Napríklad, koľko cenu by sme mali písať o nákladového listu, faktúry alebo ako popisujú položku, atď...

Spätná väzba

1.- Vaša odozva je veľmi dôležité pre náš rozvoj ,úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. Ďakujeme za váš čas. 2.- Necháme späť rovnaké spätnú väzbu, aby vás po pozitívnej spätnej väzby. 3.- Prosím, kontaktujte nás pred odchodom neutrálne alebo negatívne spätné väzby budeme snažiť v našich silách, aby riešili problémy. Ďakujem vám veľmi pekne za vašu podporu. Pekný deň!

Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky,sme tu pre vás. Tiež tešíme sa na vaše OBJEDNÁVKY!

Štítky: tlačiareň roland, dx5, dx7 tlačovej hlavy epson, dx7 hlavu, epson f2000, tlačová tx800, zelená mutoh, epson p8000, cartridge pre epson stylus, tlačová hlava epson dx7.


( 0 Hodnotenie )

Počet