99% kyseliny glykolovej prášok, doprava zdarma

€15.13


99% kyseliny glykolovej prášok, doprava zdarma

Funkcia:

1. Anti-aging

2. Podporovať obnovu pokožky

3. Hydratáciu pokožky

Kyseliny glykolovej sa používa na vyhladenie vrások, fade hyperpigmentácia a poškodením slnko, a celkovo zlepšiť tón a štruktúru pleti. Ako taký, to je často používané v anti-aging produktov.

Kyseliny glykolovej, pretože malé rozmery molekúl, môžu ľahko preniknúť kožou. To pomáha loosenthe dlhopisy, ktoré obsahujú kožné bunky spolu, čo umožňuje odumreté kožné bunky, aby slough mimo efektívnejšie. Pokožka sa cíti jemnejšie a hladšie, a jeho celkový vzhľad je rozšírené.

O Výrobcovi:

1. História: ktorá zaoberajúca v prírodných zložiek " výskum a vývoj (R & D), výroba a predaj. Poskytovanie vysoko kvalitných prírodných materiálov pre výrobcov a podnikov, botanická drogy, zdravie, potraviny, nápoje, kozmetické atď.

2. Certifikácia: Naša spoločnosť je certifikovaná so systému riadenia kvality, ako napríklad HACCP/ISO/Kóšer certifikácie, a vybavená UV/HPLC/GC/AA a iné morden analýza nástrojov na zabezpečenie vysokej kvality.

3. Výroby:. LISI továreň má rozlohu 35000 štvorcový meter, a výroba workshop je určený podľa GMP stantard. To je štandardizovaný, veľká phytochemistry závode, ktorý vybavená kompletné vybavenie ťažba, (12 multi-function ťažba nádrže atd.), vzdialenosť, koncentrácia, dehydratácia, sterilizácia a pod. Dokáže spracovať viac ako 3000 ton suroviny na jeden rok.

Štítky: acryl powder, d krém, propanediol propylénglykol, šťava prášok, 29 nástroj, glutathion, kvapalného polyméru, pop spiderman, anti rose, glycerín prášok.


( 2 Hodnotenie )

Počet