Najnovšie Magnetické Bezdrôtovú Nabíjačku Do Auta Dbajte Na To, IPhone 12 Pro Max Mini Rýchle Nabíjanie Bezdrôtovú Nabíjačku Auto Držiaka Telefónu

€3.46


Popis:

1. Bezpečné a Praktické: telefón držiak vhodný pre Bezdrôtovú Nabíjačku, je dokonale prispôsobený k bezdrôtovej nabíjačky. To môže zabezpečiť, že môžete nabíjať zariadenia pre iPhone12 bezpečne a rýchlo počas jazdy (poznámka: balíček obsahuje iba je len držiteľ, nie zahŕňa nabíjačku).

2. Premium Materiál: Vyrobené z vysoko kvalitného plastu a silikónového, silný a odolný.

3. Široký Aplikácie: Vhodné pre rôzne scény, ako sú automobily, počítače, steny, atď. 360-stupeň troch-dimenzionální otáčania, bez inštalácie v rôznych polohách, v aute, na zaistenie bezpečnosti plavby a jazdy, a zároveň plniť rôzne zábavné potreby.

4. Jednoduchá Inštalácia: mäkké a tvrdé silikónový materiál nespôsobí poškodenie zariadenia pre Bezdrôtovú Nabíjačku, to je stabilný v inštalácia a ľahko demontovať.

5. 2 Voliteľné Štýly: Auto air vent stojan a nabíjačku základný stojan pre vás na výber z (lepidlo na spodnej stably prilepené na rôzne dosky).

Špecifikácie:

Typ Položky: Auto, Telefón Majiteľa

Materiál: Plast + Silikón

Farba: Čierna

Možnosti:

Odpoveď:Auto Odvzdušňovací Stenu (Nie Patrí Nabíjačka)

B:Nabíjačka Základňu Držiaka (Nemusia Zahŕňať Nabíjačka)

Množstvo: 1 Ks

Package Zahrnuté:

Možnosť A:Auto Odvzdušňovací Stenu (Nie Patrí Nabíjačka)

Možnosť B:Nabíjačka Základňu Držiaka (Nemusia Zahŕňať Nabíjačka)

Štítky: iphone 12 screen protector, kryt pre iphone 11 promax, 70mai xiao, volať iphone 12, topk usb, holé magnetické, držiak do vozidla telefón, prenosné auto bezdrôtová nabíjačka, iphon 12 pro max, kaisi magnetický držiak.


( 1 Hodnotenie )

Počet