EMERSON Boj proti Gen2 Tričko, Nohavice Vyhovovali Airsoft Military Army bdu Jednotné EM6914 AOR1

€89.21


Produkt: Boj proti BDU Gen2 Taktické Jednotné

Materiál: 35% Bavlna & 65% Polyesteru s Teflónovou povrchovou úpravou

Hmotnosť: 1.4 KG

Farba: AOR1

Veľkosť: S/M/L/XL 1 palec( 1")= 2.54 cm

Popis Produktu

Emerson Gen2 Taktické Oblek a Nohavice sú urobiť Vysoko Kvalitného Nylonu a bavlny materiál, prenosné a pohodlné taktické jednotné tričko a nohavice.

Tričko Popis: Zips a uzavretie navrhnutý pre rýchle a jednoduché uvedenie do a mimo. na vonkajšej strane pre uchytenie škvrny alebo logo klubu. Koleno je vystužené pre uvedenie koleno podložky (je Súčasťou dodávky).

Nohavice Popis: koleno podložky aj externý popruh ak chcete nastaviť, ako pevne sa hodia okolo vašej nohy. Nohavice majú vonkajšie nastaviteľné popruhy, po stranách/zadná členky. To je , že môže zvýšiť/znížiť kolien/upraviť celková dĺžka nohavice. Zips letí s nastavenie kartu. Odnímateľné chrániče kolien zahrnuté kartu členok úpravu. 10 rôznych veľkostí vrecká na nohavice pre pohodlné používanie : 2 predné vrecká 2 flip zadné vrecká 2 flip cargo vrecká s malé vrecko na 2 flip malé vrecká na hornej končatiny 2 flip malé vrecká na dolné končatiny

Poznámka: nezahŕňa Opasok a Topánky (foto zobrazené)

Štítky: aor1, príslušenstvo pre lov, danganronpa jednotné, marpat bdu, costume vojenské, boj proti srsti aor1, aor1 puzdro, jednotné nemecko, emerson vojenskej uniforme armády bojovať proti, seal, tričko.


( 0 Hodnotenie )

Počet