LORIE Riadok Lístkového Rukáv Svadobné Šaty V Krku Mäkkého Tylu Župan de Mariee Backless Boho Svadobné Šaty Plus Veľkosť

€67.86


Prosím, Láskavo Poznámky:

1.Veľkosť a farbu, sú veľmi dôležité na šaty,takže keď môžete si vybrať farbu a veľkosť,prosím, aby výber, ako naše farby graf a tabuľka veľkostí,becase veľkosť možno lit rôznych s vašej krajine. 2.Ak chcete zákazku šaty,prosím zanechať správu nám o svojom podrobné veľkosť poprsia___,pás___,boky___,duté podlahy s obuv___palec alebo cm a opatrenie sa sami seba, ako naše opatrenie pokyn. 3.Ak ste osoba, ktorá v Brazílii,prosím, láskavo, aby zvážila.Vo vašej krajine je veľmi difficlt jasné vlastné,a tak sme väčšinou poslať šaty do Číny Post Vzduchu(25-30 dní),a to doprava mothed je najviac ľahko vymazať vlastné. 4Brazilian priatelia venovať pozornosť:nechajte nám svoj CPF o vašej objednávke, ak sa rozhodnete rýchlo vyjadriť, ako je DHL,EMS.colné to potrebujú. Vďaka za vašu spoluprácu 5.Ak potrebujete tieto šaty naliehavo,prosím, nenechajte si vybrať Čína Príspevok Vzduchu,dodacia lehota je veľmi pomaly(25-35 dní).

Produkt fotografia ukazuje

Veľkosť & Opatrenie

Farebné grafy

Spôsoby dopravy

zrušiť objednávku & Návrat politiky

Poznámky

Užite si sami!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Štítky: brazília svadobné šaty, lístkového orezania rukáv šaty, wow večerné šaty, svadobné svadobné jumpsuit, šaty st, lori, jasný obláčik rukáv šaty, opuchnuté rukáv svadobné šaty, svadobné obliekanie boho, vlevet lístkového rukáv šaty.


( 1 Hodnotenie )

Počet