Kompresia Artritída Rukavice Artritickej Bolesti Kĺbov Úľavu na Ruky Rukavice pre Reumatoidnej & Osteoartrózy Otvorené Prst Ochrany

€4.38


Kompresia Artritída Rukavice Artritickej Bolesti Kĺbov Úľavu na Ruky Rukavice pre Reumatoidnej & Osteoartrózy Otvorené Prst

Funkcie:

Artritída Úľavu od Bolesti - vytvorené s cieľom pomôcť zmierniť bolesti, bolesti a stuhnutosť spojené s artritídou rúk.

Kompresia Terapia - Táto forma-montáž, bavlna-spandex zmes rukavice zahŕňa prirodzenému tvaru vašej ruky s kompresiou podporu. Zbavia vaše šľachy a kĺby pred artritídou bolesť znížením stresu na tlakové body.

Otvorené Prst Dizajn - otvorené ruky umožňujú úplnú slobodu cítiť, dotýkať sa a grip, vykonávať každodenné úlohy, ako je používanie telefónu, písanie, varenie a viac bez rušenia.

Pre Všetky Denné Nosenie - Priedušná bavlna-spandex materiál umožňuje nosiť rukavice pohodlne celý deň, poskytuje mierne kompresie pre teplo a pomáha zvýšiť obehu, v konečnom dôsledku znižuje bolesť a podporuje hojenie.

Rovnomerne Šve Šitie - Minimálne švy na zníženie podráždenia a maximalizovať komfort, tiež robí rukavice viac odolné a trvácne, než kedykoľvek predtým.

Špecifikácia:

Farba: Dark heather grey

Materiál: Bavlna-spandex zmes

Rozmery:

M: 20.5*7,5 cm

L: 22*8.5 cm

Veľkosť: M | L

Poznámka:

Prosím, dovoľte 1-3 cm (0.4-1.18") rozdiel vzhľadom na ručné meranie a mierne farebné odlišnosti pre rôzne nastavenie zobrazenia.

Ďakujeme za pochopenie, pekný deň!

Balenie Obsahuje:

1 x Pár rukavíc

Balenie zoznam

1 x Pár rukavíc

Štítky: päty pad, bolesť kostí, bolesť nohy obuvi, bolesť kolena, bolesť, úľavu od bolesti sprej, omietky pre zranenie, arthriti, komfort náklon pohár, grip podložky obuvi.


( 0 Hodnotenie )

Počet