Farebné GPS Auto Strane Air Vent Mobilný Telefón Mobilný Telefón Držiak Pre Smartphone Pre Mazda 6 Atenza 2020 Mount Držiak Príslušenstva

€9.23


Farebné GPS Auto Strane Air Vent Mobilný Telefón Mobilný Telefón Držiak Pre Smartphone Pre Mazda 6 Atenza 2020 Mount Držiak Príslušenstvo Poznámka: Prosím, informujte vášho auta, model, postavenie centrálnej kontroly obrazovky a výstup vzduchu, a potom vyberte možnosť kúpiť!!! Výroba popis: 1, Inovatívny dizajn, závažnosť prepojenie a trojuholníkové podporu, spojka automaticky, keď je telefón je kladený na držiteľa, 2,pevné a stabilné, uvoľnením automaticky pri vziať telefón dole z držiaka, jednoduché a pohodlné. 3, Vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny rezanie, povrchová oxidácia, držiak do Auta použiť Elastické & Slip-dôkaz Klip podržte Air Vent pevne, mäkké gumy na vetrací otvor, aby sa zabránilo poškriabaniu zariadení. 4, Vysoký výkon collet chuck, držiteľ mohol byť pevne ustálený na výstup vzduchu ventilátor s mäkké gumové podložky, bez poškodenia auta. 5, Telefón držiak na auto podporu bežnej zásuvky .Vhodné pre všetky typy Smartfónov z 4.0 na 6,9 cm . S telefónom prípade je prijateľné. 6, 100% zbrusu nový a vysoká kvalita zaručená.Ľahko nainštalovať alebo odstrániť. Držte telefón vo vašich očiach, keď jazdíte. Výroba Detaily:

Štítky: mazda 3 mobilný telefón majiteľa, držiteľ karty v telefóne, volvo xc60 2009, cruze dvd, bmw x3 kryt výbava, držiak do vozidla telefón, auto lopatka, logo volvo xc60 2010, coffe držiak do vozidla, Bunky.


( 0 Hodnotenie )

Počet