Pôvodné VAPTIO PARAGON Rozprašovač s 0.15 ohm 0.2 ohm Oka Pásy Dual Paragon Výparníkov 8ml Elektronická cigareta Nádrž

€17.89


Odporúčané Produkty:

Funkcie:

-Voliteľné 2ml/8ml e-šťava kapacita -Inovatívne PARAGON Oka & Strip zvitkoch -Jednoduché top vyplniť a nastaviteľný spodný prúdenie vzduchu

Balenie Zoznam:

1x PARAGON Nádrž 1x PARAGON cievka 0.2 ohm, Oka 1x PARAGON cievka 0.15 ohm, Pásy 1x užívateľský Manuál 1x Náhradných dielov

Zavedenie Nového Výrobku:

Navrhnuté pre nekonečnú chuť, 8ml/2ml Paragon Nádrže. Inovatívne PARAGON Oka & Strip zvitkoch, Paragon Tank vám prinesie veľmi neporovnateľné vaping.

PARAGON Pásy coilis oheň-nové revolučné cievku vaptio.Vyrobené z Kanthal, Vaptio má inovatively vyvinutý theheating membránové jednotky, ktorých štruktúra môže priniesť veľké povrchovej adsorpcie tak ako pre upevnenie rýchlosť e-šťava absorpcie.lthas väčšie vykurovacie plochy a žiarenie oblasti, takže kúrenie rovnomernejšie a pomáha e-šťavy, aby sa teplo rýchlo. Navyše, Vaptio je Paragon pásy cievka môže tiež zabrániť tepelnej akumulácie a korózii kúrenie materiálov.Comparedwith iné tradičné vykurovacie vodiče,pásy cievka môže ľahko načítať vyšší výkon.Veľký počet tenké flms tvoril v poroushas výrazne zlepšila voľnú energiu z povrchu.Na kombinované účinky povrchové napätie a van Edward sila, to willactivate mnohých aromatických zlúčenín v e-šťava dosiahnuť veľké cloud a husté chuť, podanie unprecedentedvaping skúsenosti.

VAPTIO Používateľov Nádherné Zdieľania

FAQ

Q1: Overovania Výrobku.

Odpoveď: Krok 1:

Skontrolujte prosím, odkaz:

Krok 2: Prosím, zadajte bezpečnostný kód produktu do vstupného poľa. Krok 3: Gratulujeme! Produkt je pravý, keď dopyt je platná a je v pôvodnom pre najprv skontrolovať!

Q2: O Platbu.

Odpoveď:

1. Akceptujeme Alipay,Západ Únie,Bankový Prevod, Všetky kreditné karty(Qiwi,mastercard,beleto,webmoney)sú prijímané cez ESCROW.

2. Prosím, byť trpezlivý, ak urobíte chybu, ak chcete objednávku zrušiť.Peniaze budú vrátenie rámci 3-20 pracovných dní.Stačí umiestniť nové objednať a zaplatiť znova.

Q3:O Zásielke.

Odpoveď:

Prosím, uistite sa, že ponuka svoje Detail Meno/Adresa/ psč/telefónne číslo, je potrebné dopravcom na Medzinárodných Zásielok.

1.E-Packet: 15~35 dní dodania V EÚ,USA, RU.

2. Holandsko post(PostNL): O 15~40 dní dodania v EÚ,o 25~45 v Ázii, o 60 dní v Južnej Amerike alebo v Afrike.

3.Za normálnych okolností trvá asi 15-60 dni, aby sa dospelo po dopravy. No poštovné môže byť oneskorené, pretože festival, colné a iné faktory, takže, ak váš balík bol oneskorený, vezmite prosím na vedomie ,vďaka.

Logistika vyšetrovanie webová adresa : Q4: O Záruke.

Odpoveď:

1.On-Time Dodávky.

Ak ste nedostali balení po 90 dňoch,môžeme vám vrátime plnú sumu.

2.Návrat&Vrátenie Peňazí.

Ak ste si objednali nesprávnu položku, alebo nechcete, aby sa výrobok po prijatí(v 7days po tom, ako dostanete),môžete sa vrátiť na nás pred použitím(prosím, nie zničiť balenia)a uistite sa, že vám tovar vrátiť na nás v dobrom stave.Raz sme dostali balíček a kontrolovať žiadne problémy,vrátime.

3.Zabezpečenie Kvality.

Máme 3 mesiace záruka na súpravu a mod.Ak existuje akékoľvek otázky kvality,prosím pošlite správu z nasledujúcich infortion:1.Obj. číslo 2.Foto výrobku, číslo šarže,bar-postúpiť a bezpečnostný kód na obale.3.Jasné fotografie alebo videoklipy, ktoré môžete zobraziť problém jasne.

Prosím, láskavo neotvárajte spor proti nám v prvom a obráťte sa priamo na nás, sme vždy ochotní riešiť problémy, šetrné a efektívne.

O5:Môžete pripojiť elektronický kvapalina/elektronické šťavy ?

Odpoveď:

www.ubytovanietale.sk neumožňuje predajcovia predávať elektronické kvapalina/elektronické šťavy, ktoré nie sú v bezpečí na prepravu a môžu byť zakúpené v miestnom obchode.

Q6:O 18650 Betteries.

Odpoveď:

Naše výrobky nie sú zahrnuté v 18650 batérie a nechceme predať 18650 batérie. Poštovné nie je dovolené posielať 18650 batérie. Pretože to je nebezpečné v doprave.

Potrebujete kúpiť 18650 batérie samostatne. Veľkosť batéria je už viac ako 18 rokov.55x65.6 mm.

Q7: Prečo je únik? Je to normálne? Čo robiť, ak kvapalina vyteká?

A: Situácia 1: Kvapalina vyteká z prúdenie vzduchu. To môže byť kondenzátu, čo je normálne. Stačí otrieť kondenzátu a blowin na náustok pravidelne jasné kondenzátu.

Situácia 2: Možno cievky bol mŕtvy. Prosím meniť nové cievky. Poznámka:Cievka musí byť nahradený pravidelne, približne každých 5-21 dní, v závislosti na tom, ako často sa používa. (Kedy? Žiadna para, spálené vôňa, tesnosť, atď.)

Situácia 3:Ak vyššie uvedené nepomôže, prosím, umyť teplou vodou. Potom použite nový cievka po schne.

Štítky: e cigarett rozprašovač, Vaptio, ego clearomizer, batéria vaptio, jarná sp2, cigareta náustok dreva, mod vaptio, vape, paragon nádrž, cievka relx.


( 2 Hodnotenie )

Počet