Africké Jedného Pleca Elegantný Zelený Morská Víla Večerné Šaty Dĺžka Podlahy Velet Prom Šaty Vestido De Feist

€81.07


Obrázky

Ako Merať

Ako Merať

ponúkame prispôsobené veľkosti zdarma. Prosím, vyberte si "Custom Size" možnosť pri prihlásení sa a nechajte vašu podrobné body merania v poradí poznámka: (uveďte, Prosím, kliknite na "Špeciálne Pokyny Pre Predávajúcich" v strane košík). Tu sú všetky merania sme potrebné na prispôsobenie. Poprsie______________palec/cm Pás_____________palec/cm Hip_______________palec/cm Duté podlahy______palec/cm Výška_____________palec/cm Rameno obvodu__________palec/cm(Potreba šaty s rukávmi) dĺžka Ramena_________palec/cm(Potreba šaty s dlhými rukávmi) obvod Krku_____palec/cm(Potreba šaty s vysokým krku)

Tabuľka Veľkostí

Farba Grafu

Poznámka: ak by ste chceli iné farby, prosím, kontaktujte nás, pošleme vám farba graf vybrať farbu . keď umiestnite na objednávku , môžete napísať svoju farbu, počet a požiadavky v poznámke box .

SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKA

Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo obavy pred alebo po nákupe. Zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti.

Spätná väzba

Štítky: morská víla koberec, morská víla šaty ples 2020, morská víla figúrky, morská víla šaty pre dievčatá, izba dekor morská víla, morská víla mená, opice svetlo vonkajšie, tvorí umelecké tvorivé, opice svietidlo, opice čipky, spodná bielizeň.


( 1 Hodnotenie )

Počet