Jazda na bicykli LED Signál Vesta 360 Stupeň Viditeľné Reflexná Vesta Elastické Nastaviteľné Noc Beží Bezpečnostné Osvetlenie Výstraha Vesta Pásu

€4.65


Odrážky:

1、Super Jasné LED a Reflexné: svetelný LED vesta poskytuje vynikajúcu 360° viditeľnosti reflexné pásky, či je deň, alebo v noci, v tme, dážď, hmla a inými poveternostnými podmienkami, sa môžete dostať z auta 650 metrov predložiť pripomienky. Nie je slepá škvrna, keď svieti svetlo. Vždy chrániť používateľov.

2、Elastické a Nastaviteľné: bezpečnosť vesta je vybavená nastaviteľnou sponou, zdarma veľkosť, vhodné pre mužov, ženy a deti, a tam sú rôzne tvary tela, z čoho vyberať.

3、High-kvalitné a Pohodlné Textílie: Vyrobené z vysoko kvalitnej elastickej a záchytné pásy, trezor, nastaviteľné, a priedušné, vhodné pre športové alebo v práci.

4、Širokú Všestrannosť: Vhodný pre všetky outdoorové aktivity. Je možné nosiť na všetky druhy oblečenie v každom ročnom období. Vhodné pre beh, chôdza, prechádzky psov, beh, jazda na bicykli, hrať, jazda na motorke, a iné outdoorové aktivity, môžete lepšie chrániť svoju osobnú bezpečnosť. Dobrá voľba pre ľudí, ktorí pracujú vonku, na noc.

5、Najlepší Darček: Toto je najlepší darček pre rodinu a priateľov.

Špecifikácia:

Typ: bezpečnostná vesta

Materiál: reflexné pásky

Kategória: free size (veľkosť môže byť upravená)

Batérie: gombíková batéria

Balenie Zoznam:

Vesta*1

Štítky: anjel vankúš, nastaviteľné napájanie príslušenstvo, kabát puffer, baoxiu pásu, cubrebotas ciclismo, prívesok svetlo cemente, pás kože mužov, súprava surviv, lightsabers časti, vesta ženy.


( 3 Hodnotenie )

Počet