Telocvičňa Pully Kábel Stroj Prílohy Voliteľné Triceps Lano D-Rukoväť Pre Domáce Fitness Zariadenie, Vzpieranie Cvičenie Príslušenstvo

€9.92


Telocvičňa Pully Kábel Stroj Prílohy Voliteľné Triceps Lano D-Rukoväť Pre Domáce Fitness Zariadenie, Vzpieranie Cvičenie Príslušenstvo

Odrážky: 1、Dobrej Stavby: Vyrobené z vysoko kvalitnej pevnej ocele s gumovými rukoväte a ochranné chrome dokončiť, aby sa zabránilo priľnavosť z korózia, hrdza a rukoväť z oxidácii.

2、Univerzálny Dizajn: Vyrobené z vysoko kvalitnej pevnej ocele s vysokou, leštený chróm prevedenie, triceps V tvare stlačte nadol panel je elegantný a trvanlivý.Určený pre všetky káblové systémy. Podpora až 880 kg (400 kg).

3、Multi Cvičenie Použitie: Skvelé pre sediacich riadku cvičenia na rozvoj chrbát, ramená, predlaktia, triceps a biceps. Dvojité D dizajn umožňuje cvičenie, obe ruky naraz.

4、Dvojité D Dizajn: umožňuje cvičenie, obe ruky naraz a poskytuje vyvážený sila na obe ruky, keď ju pripojiť k telocvični stroj.

5、Gumové Gripy: gumené rukoväte poskytujú pevné, pohodlné uchopenie pozíciu, zatiaľ čo pomocou tejto bar; a ochranné chrome prevedenie zabraňuje rukoväť pred oxidáciou.

Funkcie:

1. V rukoväti (double D Rukoväť) je vyrobené z kvalitnej pevnej ocele s vysokou kvalitou a leštený chróm dokončiť, viac elegantné a odolné bez korózii a hrdzi.

2. Textúrou gumový povrch rukoväťou,poskytuje ergonomické a zabezpečené uchopenie počas tréningu, poskytuje vyvážený sila na obe ruky, keď ju pripojiť k telocvični stroj.

3. Ideálne pre budovanie silnejšej triceps a zovretia, pomoc svaly okolo chrbát, brucho a ramená s rôzne kombinácie tlačí cvičenia.

4. Ideálne pre budovanie silnejšej triceps s rôznymi zložené tlačí cvičenia, pomoc svaly okolo lakeť, zápästie, chrbát a ramená. Toto kombo je účinný prílohu pre svaly, zvýšiť silu, zlepšuje kondíciu a telo budova s mnohými triceps cvičenia, najmä V-bar push-down a osadený kábel riadok.

5. Telocvičňa je vybavená rod zariadenia, ktorý je jednoduchý na inštaláciu a jednoduché ovládanie.

6. Guma potiahnutá rukoväť prijíma plastický vzor návrhu, ktorý má lepšie anti-slip účinok.

Špecifikácie:

Názov: V Ostrých Bar Kábel Stroj Rukoväť Prílohy

Materiál: oceľ a guma

Balenie Zoznam:

1*Fitness Príslušenstvo V Ostrých Bar

Štítky: fit vybaviť, posilňovacia prílohy, telocvičňa machin, kábel stroj prílohy telocvični, osobné telocvični stroj, grip telocvični, domyos multi gym, kábel stroj prílohu, domov vlakom, telocvičňa pully lano.


( 0 Hodnotenie )

Počet