Upgrade robot plávanie, rybolov, elektrické umelá návnada Nastaviť Rybárske Návnady Wobblers Nastaviť

€11.10


[Basy návnadu] telo robota plávanie návnadu prijíma multi-segment-dizajn, a pružné telo tvorí viac realistické ryby formu bazén. Rôzne časti hlavnej umelá návnada sú spojené kovu, ktorý vydrží silné sústo sily. Na rozdiel od bežného rybárske nástrahy, na návnad sú ľahko spojiť.

[Sladkovodné návnadu] robot plávanie umelé návnady sa používa s plaváky a vedie k povoliť robot plávanie umelé návnady na plávať vo vode, riešenie problémov byť ľahko zapletené do podmorského trosiek. Použite dopredu drôtov rôznych dĺžok v rôznych hĺbkach vody umožniť robota, plávať vo vode, umelé návnady pod vašou kontrolou.

[Morskej vody návnadu] Po nabití pre 5~6 hodín, robot plávanie návnady môže pracovať inteligentne pre 2~2,5 hodiny. USB nabíjania rozhranie je prijaté, čo je výhodné pre nabíjanie a rieši problém dlhý čas nabíjania. Patentovaná technológia chráni nabíjaciu jednotku a batérie od slanej vody expozície a korózii.

Špecifikácia:

Materiál: ABS

Veľkosť: 14 cm/5.5 palcový

Hmotnosť: 54 g

Batérie: 650mAH

Balenie zoznam

1x Auto-Plávanie Návnad

1 x USB nabíjací Kábel

1 x Fisbing Float

2 x Vrtule

Štítky: veľké plávať návnad, nastaviť wobbler, lure robot, umelé návnady elektrické, robotické plávanie ryby, ryby lákať nastaviť, ryby robot hračka, ryby robot, rock ryby lure, robotické rybárske float.


( 0 Hodnotenie )

Počet